Všichni se do ní pořádně obuli!

Vdova po Jiřím Pomejem (54) Andrea Pomeje (30) je pracovně v Thajsku. Doprovází ji i její svalnatý přítel Petr Plaček (37), který je její velkou oporou. Jenže nenávistné komentáře lidí, kteří ji odsuzují, že nedrží smutek za Jiřího, a klidně si odletěla pracovat do zahraničí, ji velmi ničí.

Také vás může zajímat ...

Kvůli nenávistným komentářům, které jí chodí na sociální síti. Lidé jí vyčítají, že si v Thajsku užívá se svým přítelem, místo toho, aby doma truchlila. Prý je to bezpáteřní a bezcitná ženská. Andrea lidem vzkázala, že nemůžou soudit a dělat závěry na základě Facebooku a Instagramu, protože z toho nepoznají, jak se cítí.

Ale čemu se diví? Lidé soudí podle internetu a nedokážou ho oddělit od reálného života. Příště by měla raději zvážit, co zveřejní a co už ne..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...