Všichni se na ni vykašlali!

Herečka Dagmar Patrasová (63) si svérázným způsobem popřála k narozeninám. Gratulaci si na svém snímku na Instagramu musela napsat sama. Nedočkala se totiž žádných gratulací a nepořádala ani malou oslavu.

Také vás může zajímat ...

Manžel Felix Slováček (75) a syn Felixe junior (35) raději odcestovali do USA. Ti navíc během Dádina narozeninového dne zveřejnili na Facebooku usměvavé snímky z vesmírného centra v americkém Houstonu. Není tedy divu, že opuštěná Patrasová se nechtěla s nikým vidět, natož mluvit.

Do jejího domu na pražských Vinohradech nedorazila žádná návštěva. Že by na ni opravdu všichni zapomněli? Dokonce i dcera Anička (23) a její milenec Vito, který je až ve slunné Itálii? Vypadá to tak. Dáda to vyřešila tím, že si popřála sama prostřednictvím sociálních sítích, což je dost smutné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...