Všichni skáčou, jak ona píská

I když se může zdát jako životní výhra ulovit zpěvačku Moniku Absolonovou (43), údajně to s ní v partnerském životě není snadné. Nejenom, že se dlouhodobě spekuluje, že její přítel Tomáš Horna (39) má být pod pořádným pantoflem, ale dokonce se ukázalo, že jí v mnohém ustupuje celá rodina.

„Na hlídání mám maminku, která kvůli mým dětem šla do důchodu,“ přiznala Absolonová v pořadu Show Jana Krause. Aby ale asi svou maminku úplně neodrovnala, často vypomáhá i Horna. „Tomáš večer nepracuje, takže hlídá,“ prozradila, jak to má doma hezky zařízené.

Také vás může zajímat ...

Koho to přestane bavit jako prvního? Otázkou je, jak dlouho to takhle bude fungovat. Ono to sice může působit jako systém, který je efektivní, nicméně Hornovi prý moc vyhovovat nemá. Vždyť to vypadá jako by jen pracoval, nebo hlídal děti, a to ho může pomalu přestávat bavit. Rád by asi měl i nějaký čas sám pro sebe a samozřejmě i společné chvíle ve dvou s partnerkou.

A jelikož to má mít často negativní vliv na jeho náladu, už si toho možná všimli i lidé v jeho okolí.

Hrozí, že začne pokukovat po jiných Snad se tak Monika, která by se pro rodinu i rozkrájela a pracuje hlavně proto, aby společně nestrádali, nedočká toho, že Tomáš začne koukat po jiných.

Přece jen je to bývalý hokejista, a ti mají jednoduše v krvi flirtování a užívání si pozornosti žen. Horna možná během vztahu s Monikou takový nebyl, ale to neznamená, že to tak vydrží napořád..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...