Vtipně odpálkovala zvrhlého fanouška

Hodně slavných žen se netají tím, že od svých ctitelů dostávají neslušné a chlípné návrhy či fotky jejich intimních partií. Výjimkou není ani herečka Dana Morávková (49), po které chtěl také jistý muž její fotku bez prádla.

Také vás může zajímat ...

I přesto, že je šťastně vdaná za klavíristu Petra Maláska (56) a těší se z dospělého syna Petra (22), neznámému loudilovi to očividně vůbec nevadilo. Navíc byl prý hodně vytrvalý a prvotní ignorance z Daniny strany na něj podle všeho vůbec neplatila. Tak to Morávková zkusila jinak.

„Pán si přál fotku bez prádla… Tak doufám, že je to v pořádku. Hezkou neděli i vám ostatním,“ okomentovala Dana snímek, na němž stojí před prázdným sušákem na prádlo. Ostatní fanoušci herečku chválili, jak dobře a vtipně to udělala. Snad už bude mít příště od podobných pronásledovatelů pokoj.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...