Vůně, které vám pomohou posílit sebedůvěru

Nedostatek sebedůvěry může být extrémně vysilující. Takovému člověku mohou snadno unikat životní příležitosti. Může pociťovat stud a nejistotu a také nechuť být středem pozornosti. Nejlepším přítelem stydlivého člověka bude jasmín, který působí relaxačně a podporuje pocit jistoty.

V případě úzkosti je dobrou volbou neroli a majoránka. Sebedůvěru posilují i ylang ylang, růže marocká a stolistá, šalvěj, bergamot, levandule, list violky vonné, bazalka, koriandr či zázvor. Náš tip: Voňavá spása 10 kapek kadidla, levandule, majoránky a grapefruitu, 6 kapek jasmínu a 4 kapky listu violky vonné.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...