Vyberte si ten správný hřeben

Ať už máte vlasy jemné, husté, mastné, nebo spíše suché, vždycky můžete udělat něco pro to, abyste je měla podle vašich představ. Hodně totiž záleží na tom, čím si vlasy rozčesáváte. Že jste o tom nikdy nepřemýšlela? Je ideální chvíle s tím začít!

Husté vlasy

Také vás může zajímat ...

V tomto případě byste se měla poohlédnout po plochém dřevěném kartáči, který vlasy neláme tolik jako běžný – plastový. Pro lesklý a hladký vzhled vlasů ho používejte zejména při fénování.

Jemné vlasy

Příroda vám nejspíš do vínku objem vlasů nenadělila, a tak ho budete muset dohnat tupírovacím hřebenem. Ale pozor, tupírujte pouze spodní vlasy!

Kudrnaté vlasy

V tomto případě vám pomůže dřevěný hřeben s velkými mezerami mezi zuby. Vlasy si jím rozčesávejte, pouze dokud jsou vlhké. Za sucha by mohly začít krepatět.

Mastné vlasy

Ideálně si pořiďte dřevěný kartáč s kančími štětinami, které dokážou odvádět z kartáčovaných vlasů přebytečný maz a pomáhají proti třepení konečků. Ze začátku vám budou vlasy lehce elektrizovat, ale pouze do té doby, než si vlasy na kančí štětiny zvyknou.

Krátké vlasy

I pro vás by měla být volba hřebene i kartáče jasná. Jednoznačně byste měla sáhnout po dřevěných štětinových kartáčích. Nebo zkuste módní hit zvaný Tangle Teezer. Ten můžete použít zejména pro rozčesávání mokrých vlasů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama