Vyberte si zvíře podle horoskopu

Přemýšlíte, jakého zvířecího kamaráda si pořídit? Vaše znamení vám napoví.

Znát své znamení může být užitečné z mnoha důvodů. Mimo jiné i kvůli vhodnému výběru domácího mazlíčka. Se kterým si budete nejlépe rozumět?

Také vás může zajímat ...

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou rození vůdci, inteligentní a nebojácní, tomu by měl odpovídat i jejich domácí mazlíček. Ze psů se pro ně hodí němečtí ovčáci, které využívá policie kvůli jejich statečnosti a ostrým smyslům. Vhodní jsou i papoušci a sebevědomé kočky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Lidé narození ve znamení Býka umí ocenit krásu života, proto je to táhne k estetickým a vznešeným zvířatům, jako jsou kočky, koně nebo pávi. Ze psů se pro ně hodí kokršpanělé a chrti. Už od malička tito tvorové skvěle zapadnou do jejich životního stylu.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Milují vzrušení a potřebují, aby se kolem nich pořád něco dělo a rozhodně v tom nechtějí být sami. Je dobré, když mají vedle sebe parťáka, který je s nimi v dobrém i zlém. Hodí se pro ně různé rasy psů, zejména labradoři a zlatí retrívři.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jsou rádi, když mohou spoustu času trávit s rodinou a ve výběru mazlíčka jim nedělá problém podřídit se většině. Často mají doma i více zvířat jako morčata, křečky, králíky. Mají raději menší zvířata, která nezaberou tolik práce.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Mezi jejich přednosti patří společenskost, věrnost a hravost. To mají společného třeba s rotvajlery, pudly či koliemi, ale také fretkami nebo osmáky degu. Svému zvířeti jsou ochotní věnovat spoustu času a milují ho nadevše.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

O Pannách je známé, že mají rády pořádek a uklizený domov. Už jen z představy, že by denně museli uklízet po svém mazlíčkovi, mají husí kůži. I z toho důvodu by si měly pořídit zvíře, které nenadělá svinčík. Ideální jsou pro ně rybičky v akváriu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Želva, leguán či had patří mezi stvoření, která dokonale kopírují hodnoty Váh – harmonii, pohodu a rozvahu. Než se k něčemu rozhoupou, obvykle to trvá delší dobu. Neradi spěchají a také se neradi druhým podřizují. Budou si rozumět.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Běžné věci je příliš neohromují, láká je tajemství a různé nezvyklosti. Proto se pro ně hodí i netradiční zvířata, jako jsou pavouci, hadi, gekoni, různé druhy žab a skokanů. Fascinuje je jejich způsob života a pohled na ně je uklidňuje.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestli Střelcům něco nechybí, tak energie. Baví je pohyb, adrenalinové výlety, výšlapy do hor a klidně i rychlá jízda v koňském sedle. Právě kůň jim může vyplnit hned několik tužeb najednou. Stejně dobrým parťákem bude i rhodéský ridgeback nebo australský ovčák.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Raději než mezi lidmi relaxují o samotě a jsou hodně závislí na své práci, hodí se pro ně proto nenáročné zvíře, kterému se nebudou muset tolik věnovat. V úvahu připadají rybičky, želva nebo křeček. V extrémních případech se nedoporučuje zvíře vůbec.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Chtějí poznávat stále něco nového a platí to i v případě zvířat. Nezřídka se stává, že si nějakého mazlíčka pořídí, po čase je přestane bavit, a tak si pořídí dalšího. Vodnáři mívají doma směs dvounohých a čtyřnohých obyvatel a vůbec jim to nevadí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou občas přecitlivělé a potřebují někoho, kdo jim dokáže zvednout náladu a dodat potřebnou energii. To dokáže nejenom kočka, která se jim schoulí do klína, ale třeba i zakrslý králík, který je odzbrojí pronikavým pohledem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama