Vybírá si nedostupné chlapy

V seriálu je samý flirt, ale v reálu je údajně stydlivá. Herečka Martina Randová (47) je už celkem dlouho bez chlapa a na samotu už si prý dokonce začala zvykat. Nikdy prý nezažila skutečnou lásku, její nejdelší vztah trval údajně jen několik měsíců.

Ze začátku své vztahy prý nijak zvlášť neřešila, ale s přibývajícím věkem se prý začala obávat, že by nakonec mohla zůstat sama. To se teď také děje, ale Randová údajně neztrácí naději a stále doufá, že její vysněný partner na ni někde čeká. Nicméně aby si čekání zkrátila, sblížila se údajně s několika svými hereckými kolegy.

Také vás může zajímat ...

Bral ji jako kamarádku

Před nějakým časem se spekulovalo, že Martina má něco se svým hereckým kolegou Martinem Zounarem (52).Při natáčení k sobě měli údajně velmi blízko, neustále se spolu smáli a prý spolu dost často vedli tajné konverzace. Martina k Martinovi údajně cítila něco víc, ale když se tyto spekulace dostaly k Zounarovi, velmi rychle je ukončil.

Pronesl totiž, že Martinu bere prý pouze jako dobrou kamarádku a kolegyni, nic víc v tom z jeho strany prý rozhodně není. V tu chvíli to Randovou údajně překvapilo i trochu zklamalo, ale nechtěla prý žádat o lásku někoho, kdo o ni očividně nemá zájem.Od té doby se její chování k Martinovi prý změnilo, ale on si z toho údajně nedělá těžkou hlavu.

Je šťastně zadaný a prý si to nehodlá ničím kazit.

Má zálusk na ženáče?

Důvodem, proč má Martina smůlu na chlapy, může být i to, že jí prý většinou padnou do oka ti ženatí. To koneckonců údajně potvrdila i její nejlepší kamarádka, které dělá vztahový život Martiny celkem starosti. Byla by ráda, kdyby si konečně našla hodného a především prý svobodného muže, který jednoduše touží po lásce. Randová si však vždy vybere špatně a pak to údajně téměř vždy skončí pláčem.

Před časem se údajně zakoukala do dalšího svého kolegy, do ženatého Petra Rychlého (54).

Ten má však rodinu a údajně dal Martině dost jasně najevo, že u něj nepochodí. Všechny tyto neúspěchy se na Martině údajně podepsaly, ale nejvíc herečka vzpomíná na svůj románek s hercem Filipem Blažkem (46), pro kterého má prý slabost už od školních let. S Filipem prý Martina chodila, ještě když oba studovali.

Musí hledat v nových vodách

Dodnes si prý ani jeden z nich nepamatuje, proč se vlastně rozešli. Na svůj tehdejší vztah oba vzpomínají se smíchem, ale Filip nejspíš neví, že Martina je do něj stále zakoukaná.Nicméně i on má manželku a děti, takže na žádné bokovky nejspíš nemyslí. Martině kamarádky radí, aby začala svou lásku hledat někde jinde než na pracovišti nebo v minulosti.

Ona ale čeká na prince.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...