Vybíráte dámské boty: Tyto trendy velí letošnímu jaru

Když se podíváte z okna, zjistíte, že zima už je dávno pryč. Tedy pokud vlastně vůbec nějaká byla. Tak jako tak nás to láká jít ven na procházku. Ostatně proč ne? Než ale kamkoli vyrazíte, určitě se vyplatí zkontrolovat si vlastní šatník. Že máte všechno v pořádku a oděvy sedí? Super. Ale co takové boty? Na každou sezonu se vyplatí mít alespoň jeden pár nový.

Celebrity by asi zřejmě hovořily jinak, jelikož by jim jeden nový pár obuvi asi nestačil. Ale kdo ví? Tak jako tak se vyplatí podívat se na aktuální trendy pro letošní jaro.

Hledat je už nemusíte, podíváme se na ně podrobněji v následujících řádcích.

Řetězové oživení

Máte boty s řetězem nebo malým řetízkem? Pak vězte, že letos budou určitě in. Je úplně jedno, kolik oček bude řetěz mít. Někdy stačí jen pár. V případě kotníkové obuvi vypadá moc hezky také řetízek okolo kotníku. Dokonale obuv doplní a spodní část nohy bude vypadat zajímavě.

Dámská trendy obuv s platformou

Jen málokterá žena by nechtěla mít dlouhé sexy nohy. Pomoct si lze stylovou obuví s platformou. Máte strach, že by se jednalo o poměrně nepohodlnou záležitost? Nikoli, mnohé moderní modely vypadají náramně. Koupit si lze na platformách jak třeba klasické boty, tak i dřeváky nebo sandály. Záleží na tom, jaké boty na jaro budete preferovat a padnou k vašemu outfitu.

Se slevovými kódy na https://buykers.com/cz/obchody seženete spousty zajímavých variací za výhodné ceny.

Když špičky, tak do čtverce

Špičaté boty mnohdy utlačují prsty, což není zrovna dvakrát příjemné. Nejen z toho důvodu se vyplatí vsadit na pantoflíčky vyznačující se čtvercovou špičkou. Vypadají elegantně a také vám budou na nohách dokonale sedět.

Inovované mokasíny

O faktu, že jsou mokasíny zpět, není pochyb. Ty současné ale vypadají úplně jinak. Jsou vyvedené ve zcela specifickém stylu. Letos na jaře budou moderní mokasíny vyznačující se robustními podpatky a zdobenými sponami. Tyto boty na sebe sice upozorní na první pohled, nicméně outfit oživí dokonale.

Barevné šněrovací boty

Chtěli byste oživit šatník a stále uvažujete o tom, jakým způsobem tak učinit? Ideální volbou jsou stylové barevné boty. A jaké barvy jsou letos moderní? Především oranžová, modrá a žlutá. Volit je možné, ale i mnohé další, jež budou vypadat náramně. Možná by se vám více líbily nějaké poutavé vzory.

Naším tipem jsou květinové motivy, jež vaši nohu zjemní, nicméně nijak nezapadnou do okolní šedi. Vsadit je možné i na extravaganci v podobě gladiátorek.

Ty lze šněrovat hodně vysoko, nicméně ne každý se v takovýchto botách musí cítit komfortně.

Dnešní variace gladiátorek vypadají moc hezky a vyplatí se na ně vsadit. Drahé nejsou. Tedy při využití slevy, již najdete na https://buykers.com/cz/kategorie/obleceni-obuv.

Lodičky mající pásek přes nárt

Návrat do školních let nemusí být až tak složitý. Tedy alespoň prostřednictvím oblečení. Takové lodičky s páskem přes nárt vypadají sice na první pohled velmi jednoduše a mladistvě, nicméně druhý pohled bude jasně dokladovat eleganci a váš skvělý vkus. A chůze? Maximálně pohodlná s tím, že můžete zapomenout na padání bot z nohou.

Barvám vládne kovová

Nikde není psáno, že součástí jakýchkoli bot by měly být kovové prvky. Odstín kovové je ale velmi elegantní a boty v tomto provedení vypadají skutečně skvostně. Jsou maximálně univerzální, hodí se fakticky k jakémukoli outfitu.

eObuv sleva: Sandály a tenisky vás nevyjdou draze

Hodně oblíbenou obuv představují také sandály. Letošní modely budou hodně barevné. Vsadit lze i na nadčasový kousek ve vašem botníku. Ano, tradiční tenisky zase frčí. Mohou být jak jednoduché, tak i mohutnější.

Zdroj obrázku: Nasgul / Shutterstock.com

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...