Vybrala peníze a šup na Maledivy!

Slovensko ani Česko teď neskýtají libý pohled – zima, práce nula, a ještě epidemie. Herečka a zpěvačka Dorota Nvotová (38) tedy vyrazila na Maledivy a v tuto chvíli již její štíhlé tělo omývá Indický oceán!

Její výlet má ovšem i druhou stránku. Nedávno zoufale vybírala od fanoušků peníze s tím, že jinak bude muset prodat hudební nástroje a neuživí svého synka Filipa (7).

Také vás může zajímat ...

Fanoušci se na ni skládali, aby jí pomohli. A ejhle, náhle je s nouzí konec, ukázalo se, že má prosperující cestovku, kterou se nechala vyslat na Maledivy jako delegátka, takže si náklady ještě nejspíš odepíše z daní.

Jestli to byl ze strany Doroty nevinný záměr nebo předem promyšlený tah na fanoušky nevíme, každopádně chytré hlavy se neztratí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama