Vybrala si špatného muže

Krásná herečka Ha Thanh Špetlíková (31), kterou vídáme v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, sice už po své rozvodu našla novou lásku, radost jí ale nejspíš kazí fakt, že muže, kterého si vybrala, její rodina jen tak nepřijme.

Také vás může zajímat ...

Krásná vietnamka má totiž velmi tradiční rodiče, kteří mají o výběru partnera pro svou dceru zcela jiné představy. A ty cestovatel Arthur Sniegon (32) rozhodně nesplňuje. „Správný partner vlastní tři mercedesy a je úspěšným podnikatelem, právníkem, případně doktorem.

Společně jim to sice sluší, ale to nemusí nic znamenat

Arthur je biolog, ochranář, a jak říkám: blázen, který po Africe najezdil tisíce kilometrů na kole a na kajaku,“ říká Špetlíková, které je jasné, že za svou lásku bude muset bojovat. A to pravděpodobně nejvíc s maminkou, která je podle jejích slov velký generál a je zvyklá řídit celou rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama