Vyčerpaný gondík je rád, že už vypadl!

Moderátor Dalibor Gondík (48) si se svou tanečnicí Alicí Stodůlkovou (31) prošel při trénincích peklem. Diváci rozhodli o jejich osudu, a tak dál v taneční show StarDance nepokračují. A Daliborovi to prý vlastně ani nevadí.

Tančení mu totiž zcela změnilo život a rozhodně ne k lepšímu. Neměl totiž vůbec čas se věnovat své manželce Markétě, která s ním měla svatou trpělivost, když musela snášet jeho věčné obklopení krásnými ženami. Teď tedy může být Markéta ráda, že bude mít Dalibora zase doma a jen pro sebe. „Jsem odjakživa úplné prkno a byl jsem přesvědčený, že vypadnu hned v prvním kole.

Také vás může zajímat ...

Divím se, že jsme nešli z kola ven už minule, kdy jsem předvedl asi nejhorší paso doble na světě,“ zhodnotil kriticky svůj výkon.

Ačkoli je prý v tanci neohrabaný a připadá si jako pořádné motovidlo, rozhodně se tanci chce věnovat i v budoucnu a překonat tak své vlastní limity. Dával tedy do tance skutečně vše, na rozdíl od své taneční partnerky Alice Stodůlkové?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama