Výchova snoubence v Čechách

Milenec herečky, mladší o jedenatřicet let, musí sekat latinu!

Vztah herečky Hany Gregorové (68) ke snoubenci Ondřeji Koptíkovi (36) třímá dominantní černovlasá žena pevně v rukou a někdejší skandální veršotepec musí na slovo poslouchat.

Alespoň to tak vypadá vždy, když ho vyvede na veřejnost. Nejenom že Ondřej musel dát vale drogám, ale ještě ke všemu musí mít zaměstnání, Hana ho rozhodně nemíní živit – pracuje tedy jako taxikář. Na nedávných narozeninách producenta Františka Janečka (76) to bylo jasně vidět.

Také vás může zajímat ...

Držel se submisivně v pozadí a oslavenci šel pogratulovat až ve chvíli, kdy mu paní Hana jemně pokynula, že smí. Zda doma za špatné chování dostává i rákoskou, to zůstává tajemstvím. Každopádně vypadá jako zcela závislý oukropeček a je otázkou, zda se mu toto nedůstojné postavení časem nepřejí.

Herečka je, zdá se, na vrcholu blaha a nevadí jí ani to, že se s ní její potomci, dcera Rola (41) a syn Ondřej (37), téměř přestali stýkat. Na druhou stranu když se paní Hana objeví na veřejnosti na některém ze stále řidších večírků, je na ní vidět, že jí současný způsob života svědčí, jenom září.

A Ondřejovi nezbývá než doufat, že mu herečka jednou, až bude příznivá konstelace hvězd, řekne své „ano“ a bude se slavit slavná svatba. Mezitím ovšem ve svém taxíku ujede asi mnoho, přemnoho kilometrů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...