Vychovává si pěkného mamánka?

Vypadá to, že ze syna Leony Machálkové (51) rostě pěkný mamánek. Artur (15) je už v pubertě, a tak by se nebylo čemu divit, kdyby bydlel někde na internátě a trávil většinu času s kamarády, nebo s nějakou slečnou.

On je však prý raději se svou maminkou Leonou. Zpěvačka svůj vztah k synovi vysvětluje tím, že Artur má už jen jednoho rodiče. Tatínek Bořek Šípek (†66) totiž podlehl nemoci, takže se silně upjal na ni. Artur má tedy nejspíš jako kompenzaci plno volnosti a s Machálkovou si prý stoprocentně důvěřují.

Také vás může zajímat ...

Leona navíc věří, že se na jejich souznění nic nezmění ani v budoucnu. Je tedy možné, že se bude držet maminčiny sukně ještě ve třiceti. Je jasné, že teď se možná cítí dobře, ale za pár let by to mohl být velký problém.

Pokud se nezačne starat sám o sebe a žít svůj život, možná bude ze zpěvačky tahat peníze a zneužívat její dobré povahy. Nebyl by to první případ v showbyznysu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...