Vychytávky, které zpříjemní letní měsíce!

Tónovací krémy

Než vaše pokožka získá ten úžasný hnědý odstín, můžete použít tónovací opalovací krémy a spreje, které vás nejen ochrání, ale navíc podpoří vaše sebevědomí. Nebudete se muset stydět za své pobledlé tělo.

Také vás může zajímat ...

Ochrana vlasů

Nejen pokožku je třeba chránit před škodlivým slunečním záření. Pořiďte si proto před odjezdem na dovolenou ochranné krémy na vlasy, které zabraňují jejich spálení a nenávratnému poškození.

Vlny jako od moře

Milujete ten typický vzhled vašich vlasů, když se vykoupete? Dosáhnout ho můžete i ve městě! Stačí si pořídit speciální sprej s mořskou solí, který vytvoří plážové vlny.

Péče do sprchy

Nejste „krémovací“ typ? Máme pro vás skvělou věc.

Pořiďte si tělové mléko sprchy. Nanesete ho a po chvíli spláchněte. Skvělé, že?

Bronzový pudr

Opálení zvýrazníte jemným bronzovým pudrem. Můžete ho nanést na tvář, klíční kosti i lehce do dekoltu. Na slunci se navíc budete krásně třpytit.

Určitě to s ním ale nepřežeňte, vypadala byste lacině..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...