Výčitky přátel

Kamarádi tvrdí, že s manželkou už se téměř nevídá. Marek Eben (61) rozhodně není tak starý, aby si nemohl najít novou lásku, jenže když si před mnoha lety bral svou životní partnerku, slíbil jí věrnost až do smrti.

A to také hodlá splnit. I za cenu toho, že už nikdy nezažije normální běžný vztah. Jeho manželka Markéta Fišerová (59) totiž podle přátel žije sama a po svém manželovi touží čím dál méně. Ačkoli je už řadu let ochrnutá, manželovu společnost nevyhledává a jemu to je pochopitelně líto.

Také vás může zajímat ...

Přátelé mu také už několikrát vyčítali, že žije jen pro svou manželku a přitom by si mohl najít novou životní lásku, když už o něj Fišerová asi nestojí. On ale o žádné jiné ženě nechce ani slyšet. Jeden z jeho kamarádů ovšem prozradil, že kdysi se o novou známost pokoušel.

Byl prý i několikrát na schůzce, ale žádná žena ho prý nikdy nezaujala. Také to prý své ženě nemůže udělat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...