Vydala knihu a nemá už ani na auto!

Pravda je, že leckdo by chtěl mít stejné starosti jako „blbá blondýna“ a bývalá porotkyně soutěže Tvoje tvář má známý hlas, herečka Eva Pazderková (38). Štíhlá krasavice by si ráda pořídila nový automobil, ale nemůže.

Chystá se totiž zaplatit vydání knihy, kterou vlastnoručně napsala. O obsahu zatím mlčí, ale bude to asi kvalita, když nesehnala vydavatele, který by zveřejnění zaplatil. Co Evu vedlo k tomu, že se projevila jako spisovatelka? Patrně úspěch kolegyně Marie Doležalové (31), která vydělala na svých historkách s názvem Kafe a cigárko slušné peníze a ještě dostala literární cenu?

Také vás může zajímat ...

Nebo Lukáš Pavlásek (40) a jeho dva díly humoristických Ajťáků? Každopádně je její počin hodně odvážný a většina kolegů i normálních lidí by si raději koupila to auto.

Tak snad Evino knižní dílo neskončí potupně v Levných knihách!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...