Vyděšený Carrey: Hryže ho špatné svědomí?

Už je tomu rok, co jinak usměvavému komediálnímu herci Jimu Carreymu (55) není zrovna dvakrát do smíchu. Stále jsou totiž pochyby kolem smrti jeho irské přítelkyně Cathriony White (+28), která se předávkovala léky.

To, že na tom známý herec má svůj podíl viny, tvrdí hlavně její právoplatný manžel Mark Burton, který Jima Carreyho dohnal až k soudu. Americká hvězda proto žádá polici Los Angeles o vydání fotografií z místa činu a výpovědí lékařů, které by mohly dokázat jeho nevinu. Tomu se ale její rodina zarytě brání.

„Nebudu tolerovat takovou bezcitnou snahu zneužít mě či ženu, kterou jsem miloval,“ rozčiluje se Carrey s tím, že její trable prý vznikly ještě dávno před tím, než ji on sám poznal a jejímu tragickému konci tak nemohl nikdo zabránit. Trpěla totiž depresemi a léky údajně dostávala na předpis.

Také vás může zajímat ...

Podaří se nakonec herci dokázat svou nevinu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...