Vydra svou manželku už skoro nevídá!

Na televizních obrazovkách je slyšíme den co den jako moderátory amatérské kuchařské show Prostřeno. Václav Vydra (70) s manželkou Janou Bouškovou (62) jsou do tohoto pořadu nesmazatelně zapsáni už od jeho vzniku v roce 2010. Jenže v soukromém životě to teď mají úplně naopak. Skoro se nevídají!

Václav Vydra je totiž plně vytížený člověk. Když zrovna nenatáčí pořad Vtip za stovku nebo nenamlouvá s manželkou Prostřeno, věnuje se další jeho velké lásce – koňům. „S Janou se vidíme většinou až v noci, nebo ráno, anebo když spolu jedeme na zájezd. Je to náročné. Ale alespoň jsme si vzácnější,“ přiznal Vydra.

Jana Boušková

S manželkou jsou svoji už čtyřicet let a to je na dnešní dobu obrovská vzácnost. Ale není škoda, že spolu nemohou být častěji? Oba mají právo na to, aby si pro sebe našli alespoň jeden či dva dny v týdnu. Ovšem Boušková s Vydrou jsou zřejmě výjimkou českého showbyznysu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...