Vydra věří na posmrtný život…

Oblíbený herec Václav Vydra (63) prozradil, že věří v posmrtný život. Že ten, kdo tady už fyzicky není, je tady s námi ale nějakým způsobem dál. „Něco po smrti musí existovat.“ Když na tom byl před lety finančně hodně špatně, kontaktovala ho neznámá žena, že umí zprostředkovat kontakt s jeho zesnulou maminkou, herečkou Danou Medřickou (†62).

Také vás může zajímat ...

Prý se na minulou seanci jeho maminka dostavila a Václavovi vzkazuje, že všechno dobře dopadne. Zadlužený herec v té době dokonce musel dát do zástavy rodinný dům. Zkoušel vydat maminčiny knižní paměti, ale žádný vydavatel je nechtěl.

Teprve po vzkazu ze záhrobí se jeden našel. Kniha měla takový úspěch, že Václav mohl vykoupit zpátky svůj dům. Paní věštkyni už pak nikdy nekontaktoval, aby se přes ni s maminkou setkal. „S mámou se můžu spojit, kdykoliv chci. Vím, že o sobě víme, a to mi ke štěstí stačí,“ prozradil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...