Vyhazov z televize.

Čekali od nich víc.

Michal Suchánek. Richaerd Genzer.

Na televizních obrazovkách se příliš dlouho neohřáli. V polovině loňského listopadu se MICHAL SUCHÁNEK (51) a RICHARD GENZER (50) těšili z návratu. V pořadu Kdo to ví? teď dostali padáka. Vedení televize se s nimi nekompromisně rozloučilo.

Skončil i moderátor pořadu herec MICHAL NOVOTNÝ (37). Informace o tom, že oba baviči i herec už nedostali šanci na přípravách druhé řady pořadu, nám potvrdila i mluvčí televize KRISTÝNA ŠMEJKALOVÁ. „Ano, mohu opravdu potvrdit, že TV Barrandov ukončila s těmito pány spolupráci.

Věříme, že se v budoucnu opět setkáme v jiných připravovaných pořadech,“ uvedla. Čekali od nich víc Podle informací, které máme k dispozici, od obou bavičů očekávala televize víc. „V dobrém konceptu pořadu prostě jejich humor diváky tolik neoslnil.

Proto museli z kola ven,“ řekl nám zdroj z televize. V druhé řadě pořadu, která startuje 8. února, diváci uvidí DANU MORÁVKOVOU (45) a ALEŠE CIBULKU (39). Moderátorem se stane také MARTIN ZOUNAR (49). Je evidentní, že vedení televize věří, že právě nová trojice bude tím, co přitáhne k obrazovkám v souboji o koláče sledovanosti více diváků.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...