Vyhazov z televize.

Čekali od nich víc.

Michal Suchánek. Richaerd Genzer.

Na televizních obrazovkách se příliš dlouho neohřáli. V polovině loňského listopadu se MICHAL SUCHÁNEK (51) a RICHARD GENZER (50) těšili z návratu. V pořadu Kdo to ví? teď dostali padáka. Vedení televize se s nimi nekompromisně rozloučilo.

Skončil i moderátor pořadu herec MICHAL NOVOTNÝ (37). Informace o tom, že oba baviči i herec už nedostali šanci na přípravách druhé řady pořadu, nám potvrdila i mluvčí televize KRISTÝNA ŠMEJKALOVÁ. „Ano, mohu opravdu potvrdit, že TV Barrandov ukončila s těmito pány spolupráci.

Věříme, že se v budoucnu opět setkáme v jiných připravovaných pořadech,“ uvedla. Čekali od nich víc Podle informací, které máme k dispozici, od obou bavičů očekávala televize víc. „V dobrém konceptu pořadu prostě jejich humor diváky tolik neoslnil.

Proto museli z kola ven,“ řekl nám zdroj z televize. V druhé řadě pořadu, která startuje 8. února, diváci uvidí DANU MORÁVKOVOU (45) a ALEŠE CIBULKU (39). Moderátorem se stane také MARTIN ZOUNAR (49). Je evidentní, že vedení televize věří, že právě nová trojice bude tím, co přitáhne k obrazovkám v souboji o koláče sledovanosti více diváků.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...