Vyhazov ze seriálu? Kdo se o ni postará?

Důležitá starostka v seriálu Sestřičky Modrý kód v podání Kateřiny Brožové (52), která představovala maminku lékařky v podání Sandry Novákové (38), ze seriálu kdovíproč mizí. Co se děje? Dostala blond kráska vyhazov?

Brožová to bere s klidem až stoickým, tedy v porovnání s kolegy z Ordinace, kde to vypadá, že se někteří budou pomalu věšet. Zdá se, že se těší na práci kolem svého domu (které se vždy věnovala do roztrhání těla) a péči o dceru Kateřinu (18).

Také vás může zajímat ...

„Šťastní jsou teď nejvíc moji psi, protože jsem hodně doma, věnuji se i koním, protože dcera skáče parkúr a kolem stájí je pořád co dělat,“ říká Brožová. Zdá se, že je i bez práce v seriálu spokojená.

Buď má solidní peníze tzv. pod cihlou a zároveň stále dostává od exmanžela vysoké alimenty, anebo už v pozadí stojí nějaký bohatý milenec, který nedovolí, aby „přišla bída na kozáky“. Kde je pravda?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama