Vyhlíží nového milence?

Skončí nakonec v její posteli někdo z kolegů ze Slunečné?

Závěr loňského roku byl pro herečku Denisu Nesvačilovou (29), která září v seriálu Slunečná, ve znamení smutku z rozchodu s hudebníkem Honzou Melíškem.

A podle všeho se to podepsalo i na její postavě. S tím ale hodlá krásná zrzka zatočit. Dává tak snad najevo, že už je připravená na nový vztah?

Také vás může zajímat ...

Kila navíc kvůli rozchodu

Ač to na první pohled nevypadá, i tak půvabná žena jako Denisa řeší mindráky z váhy. „Několik let se vůbec nevážím, nemám doma ani váhu.

S Melíškem jí to bohužel nevyšlo

Ale asi jako každý normální člověk jsem přes Vánoce přibrala, a to tak, že mě přestalo poznávat vlastní Face ID, kterým odemykám svůj chytrý telefon, což je strašně potupné,“ maskuje Nesvačilová vtipem, že je o nějaké to kilo těžší, což svádí na pohodu s cukrovím u sledování pohádek.

Ale skutečnost je možná bolavější. Denisa by nebyla první žena, která sladkostmi léčí zlomené srdce. „Už nikdy nebudeš milovat stejně. Ale jednou budeš milovat jinak a bude to to správný,“ napsala svým fanouškům na sociální síti.

Do nového vztahu s novým tělem

„Zkrátka mi nezbude nic jiného než míň a zdravěji jíst. Jinak jsem si taky řekla, že následující dva měsíce nebudu pít alkohol. Odteď tedy na suchu a snad to taky hubnutí pomůže,“ říká odhodlaně Nesvačilová s tím, že chce zpátky své tělo, se kterým byla spokojená a které mnozí muži tak obdivovali.

Jistě nebude trvat dlouho, že si některý z nich dodá odvahu a třeba přeskočí jiskra a Denisa bude opět zamilovaná a šťastná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama