Vyhlíží novou lásku

Hvězda seriálu Ulice Jiří Hána (45) se v minulém roce po mnoha letech rozešel s partnerkou Radkou Fišarovou (42). Kdo by si ale myslel, že zůstane dlouho sám, ten by se nejspíš pletl.

Jiří se netají tím, že je velkým lovcem, a ačkoli se ve společnosti s nikým neukazuje a o nové partnerce nemluví, je dosti pravděpodobně, že alespoň milenku má. „Žena je krásné stvoření, každá je originální,“ říká herec, kolem kterého se v seriálu Ulice motá spoustu krásných žen.

Také vás může zajímat ...
Zakoukal se do pohledné Hany Holišové?

A kdoví, jestli právě mezi svými kolegyněmi nenašel nebo brzy nenajde nějakou spřízněnou duši. Vždyť se ví, že právě na pracovišti vzniká nejvíc vztahů. A třeba taková Hana Holišová (40), která hraje v nekonečném seriálu jeho partnerku, je také nezadaná a dlouho hledá toho pravého. Že by třeba právě mezi nimi přeskočila jiskra? Kdoví, třeba opravdu ano.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama