Vyhodit, nebo schovat?

Rozchod partnerů je vždy velice bolestivá záležitost. Navíc, kam se podíváte, všechno vám ho připomíná. Co s jeho věcmi po rozchodu. Je lepší je vyhodit nebo schovat někam do krabice.

Jednejte s rozvahou

Možností je celá řada, ale vždy je lepší jednat s rozmyslem, aby vás rozhodnutí později nemrzelo. Jestli si ale potřebujete vybít vztek a máte pocit, že vám to pomůže, tak klidně škubejte, trhejte a palte.

Může to být skvělá terapie. Upustíte páru, která vás spalovala. Jenže je také docela možné, že vás pak bude váš emotivní výbuch později mrzet. Až totiž opadne prvotní zlost, můžete upřímně litovat, že jste zničila vše a nezůstalo vám po někom, s kým jste prožila kus života, vůbec nic.

Také vás může zajímat ...

Nemějte je na očích

Likvidaci proto raději nechte až do doby, kdy budete mít sami v sobě minulost už vyřešenou. Prozatím postačí, když věci po svém bývalém nebudete mít dnes a denně na očích. Uložte je do krabice a schovejte někam, kde na ně vůbec neuvidíte.

A tam je nechte tak dlouho, jak jen to bude nutné. Nespěchejte však s jejich opětovným vybalováním. Pokud budete příliš spěchat, mohlo by vás to srazit zpět na kolena.

Dary se nevracejí

Pokud si ale u vás ex manžel nechal nějaké osobní věci, měla byste mu je vrátit. Ty vám určitě nepatří. Zato dárky od něj jsou jen vaše a záleží na vás, co s nimi uděláte. Ale pamatujte, že dary se nevracejí. Pokud to uděláte, dáváte dárci najevo, jak hluboce ho nenávidíte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...