Vyhořel mu další plán!

Není to tak dlouho, co se Martin Dejdar (55) pochlubil dalším podnikatelským záměrem.

Kromě toho, že má vlastní internetový obchod a že si nedávno otevřel rodinný bar v Praze, začal také zprostředkovávat přání na míru od celebrit. V podstatě jde o to, že ho nějaký fanoušek zkontaktuje s tím, že by chtěl nahrát vzkaz od své oblíbené celebrity, a on vše zprostředkuje.

Také vás může zajímat ...

Herec kvůli tomu údajně musel vyběhat spoustu papírů a všechno ho mělo vyjít na několik desítek tisíc korun. S úspěchem se ale nesetkal. Nikdo nechápe, proč by za to měl sám brát peníze, a tak se všeho musel kvůli kritice, která se na něj hrnula ze všech stran, vzdát.

To ho ale nezlomilo a v rukávu má mít prý další nápady. Zatímco on je podnikavý, jeho manželka nejspíš puká vzteky. Není to totiž tak dávno, co musel splácet horentní sumy za projekt, který mu před lety také nevyšel.

Sice má asi podnikatelského ducha, nikdy mu ale ještě nic nevyšlo podle představ a Daniela (50) se nejspíš bojí, že by se jednoho dne mohli ocitnout na dlažbě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama