Vyhrají boj s její těžkou závislostí?

Rodinná idylka se v poslední době stala noční můrou. Zvládnou to změnit?

Fyzický typ a odpovídající role jsou jedna věc, ale co herec prožívá a čím trpí v soukromém životě, je často o něčem jiném. Populární komik asi není typ, který s každým hladce vyjde, ale také to není žádný bezcitný ranař.

Letos oslavil kulatiny a při pozornosti, kterou na sebe v posledních letech poutá jeho manželka HANA KRAMPOLOVÁ (57), stojí za to, nahlédnout za fasádu těžkotonážního frajera a veselého vypravěče. Život se s ním vždycky nemazlil a pořízek s boxerským nosem schytal rány osudu, které by jiného možná položily.

Také vás může zajímat ...

Vlastní synové ho neznají

Jiří Krampol je počtvrté ženatý. Je s ním k nevydržení, nebo měl jenom opakovaně smůlu? Než ho začneme soudit, bude dobré vědět, s čím vším se musel v životě vyrovnat a s čím bojuje dodnes.

Jeho první syn TOMÁŠ FOŘT (52), kterého měl s televizní hlasatelkou JANOU FOŘTOVOU (71), odjel po rozvodu s matkou do Austrálie, kde se «Letošní rozvod s veterinářem JANEM HERČÍKEM (61) zamával s KATEŘINOU HRACHOVCOVOU (44) víc, než je ochotná si přiznat.

Je proto její vystupování jenom póza? Jeden z našich nejlépe placených moderátorů LEOŠ MAREŠ (42) si loni pořídil nové Ferrari v ceně kolem deseti milionů. Ale zřejmě už ho přestalo bavit, protože v poslední době byl několikrát přistižen při jízdě metrem!

Napřed totiž furiantsky vyhlásil, že do ranního vysílání Evropy 2 přijede metrem, jenže to ale nestihl a nakonec dorazil taxíkem.

Žebral o drobné! Před pár dny podnikl druhý pokus, ale tentokrát zjistil, že nemá dost peněz na jízdenku, a tak začal u kolemjdoucích žebrat o chybějící dvě koruny! Běžný člověk, který v MHD denně zažívá tlačenice a pošlapané boty, asi Marešovu nadšení moc rozumět nebude.

A těžko říct, jak moc bude nadšený, až třeba cestou do práce zahlédne jeho rozzářený úsměv. Vážně moderátor už úplně ztratil představu, jak žijí obyčejní lidé? Režisér DUŠAN RAPOŠ (65) se rozpovídal, jak je úžasné, že jeho žena EVA VEJMĚLKOVÁ (49) na vrcholu kariéry opustila herectví a vystudovala psychologii, kterou se dnes úspěšně živí.

S tím vrcholem to ale nebylo tak žhavé. Vejmělková v poslední dekádě minulého století natočila jen osm filmů, z nichž měl úspěch jediný. Byla to hollywoodská produkce a Vejmělková v ní měla nepodstatnou roli.

Režisér by si měl spíš pochvalovat, že se jeho žena uživí i po konci kariéry… Jak dlouho ještě stárnoucí herec vydrží žehlit průšvihy své manželky, která se údajně neobejde bez láhve? CO SE DĚJE U HVĚZD Běžný život nezvládá Herectvím se neuživí Proč řádí jako utržená ze řetězu? živí jako tenisový trenér.

Otec od něj už deset let neviděl ani přání k narozeninám. Druhý syn Jiří z dalšího manželství žije sice kousek za Prahou, ale o tátu také nejeví sebemenší zájem.

Je rodinný typ

Na Krampolovi bylo občas hodně znát, jak ho nezájem vlastních dětí mrzí, což prozradila jedna z hercových kolegyň.

I když to může vypadat, že ho rodinné záležitosti příliš nezajímají, když je počtvrté ženatý, b y l prý ve skutečnosti na rodinu vždycky hodně upnutý. Potřetí se oženil s bývalou modelkou MARTOU KRAMPOLOVOU (62) a přijal za vlastního jejího syna z prvního manželství Martina. Ale ani do třetice mu rodinná pohoda nevydržela. S odhodláním sobě vlastním šel do chomoutu počtvrté.

A bohužel to vypadá, že si znovu naběhl.

Rodinná tragédie

Bývalá učitelka v mateřské škole HANA KRAMPOLOVÁ (57) vypadala ještě před pár lety výborně, byla s hercem na každém kroku a zdálo se, že všechno klape. Herec ji prý sám přesvědčoval, ať nechá práce, a tak ho doprovázela na zájezdech, nebo pomáhala v divadle.

Pak ale přišla rána z nejtěžších. Jejich očekávané dítě přišlo na svět v sedmém měsíc i mrtvé a Hana byla ve vážném stavu. Krátce na to prodělala úraz a tehdy se u Krampola projevily problémy se srdcem, které skončily operací.Zranění se Haně Krampolové nevyhýbala. Krátce po smrti své matky si rozdrtila rameno a musela brát prášky na bolest.

A než se stačila úplně uzdravit, série pokračovala.

Prášky a alkohol

Jednou v noci šla pod vlivem léků vyvenčit psa, uklouzla a zlom i l a s i nohu v koleni. Do třetice si pak zlomila ještě kotník, takže v podstatě byla doma tři roky.

I když je herec skoro o čtvrt století starší, o svou ženu se pečlivě staral. Hana brala prášky proti bolesti, ale po těch zase nemohla usnout, takže přibrala další na spaní. Do toho si občas dala nějaké to víno… „A bylo to v háji,“ vzpomíná Krampol.

Představy o cestování a užívání klidu vzaly rychle za své, když se začaly kupit Haniny excesy. Před pár lety byla zadržena, když se opilá pokoušela odejít z obchodu se zbožím bez zaplacení. Krampol ji tehdy obhajoval, prý šlo o nedorozumění. Popíral, že by jeho žena byla alkoholička a její labilitu vysvětloval úmrtím maminky, na které Hana velmi lpěla.

Ještě loni na jaře působili oba optimisticky, říkali, že svítá na lepší časy a Krampol dokonce tvrdil, že jeho žena nepije.

Jenomže potom byla náhle kvůli závislosti na lécích a alkoholu na čtyři měsíce hospitalizována na psychiatrii.

Bude rozvod?

Po propuštění jí Krampol prý dal na vybranou. Buď skoncuje s alkoholem, nebo se s ní rozvede. Odkývala mu všechno, měla v plánu začít pracovat. Nějaký čas ji držela nad vodou fenka Žanetka, ale brzy zase byla viděna se skleničkou v ruce. Zdroj z blízkosti páru říká, že Hana nemá žádnou životní náplň, vnoučata nevídá, nemůže se o ně starat, nemá práci.

Většinu času je doma a bojuje s depresemi, prý ani nechce jezdit na dovolenou. Představitel filmových tvrďáků dělá pro svou ženu, co je v jeho silách. Ale ty nejsou nekonečné a paní Haně by se mělo rychle rozsvítit.Nejde jí totiž jen o manželství s mužem, který ji miluje, ale i o život.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...