Vyhrál svůj největší životní boj

Patřili k nejsympatičtějším párům taneční soutěže StarDance. Herec Miroslav Hanuš (56) a jeho taneční partnerka Adriana Mašková (21) opustili soutěž, avšak sklidili bouřlivé ovace.

Také vás může zajímat ...

Hanuš v dojemné poslední řeči prozradil, že mu StarDance pomohla v boji proti depresím, který v posledních letech svádí. „Už deset let svádím souboj s depresemi, před třemi lety bych si netroufl do něčeho takového jít. Sám si dávám desítku za to, že jsem to ustál a neomdlel,“ přiznal herec. Všechny svou řečí dojal k slzám.

S depresí mu pomáhá jeho manželka, která ho už několikrát zachránila a společně s dcerami byla přítomna na všech kolech soutěže. Diváci na sociálních sítích herce moc chválili. A potěšil i ty, kteří také bojují s depresemi. Přestože jeho taneční umění v soutěži nebylo nejlepší, tak svou neotřelou show to dokázal plně vynahradit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...