Chystá změnu vzhledu?

Doslova v jednom kole! Tak vypadá život Mahuleny Bočanové (53), která hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Ale i přesto se jí během karantény podařilo přibrat pár kilo. Mahulena už má ale, zdá se plán, jak s nimi zatočit. Jenže cvičením to nespíš nebude. Ostatně na to by ve svém programu jen těžko hledala čas. Po náročném natáčení ji totiž doma čeká dcera Marina (19), která kvůli svému mentálnímu postižení vyžaduje nonstop péči.

Také vás může zajímat ...
Dcera je pro ni naprosto vším a chce tu pro ni být dokud bude třeba.

Na to, aby pro sebe urvala čas tak musí pravděpodobně zapomenout. Naštěstí existují plastické operace, které umí špíčky zlikvidovat během chvilky. Těm se Mahulena nijak nebrání a zdá se, že právě teď nějakou chystá.

Aspoň si to myslí její fanoušci díky videu, které zveřejnila na internetu. Svou hlavu tam Bočanová naklíčovala na tělo štíhlé herečky. Možná tak všechny připravuje na svou novou podobu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama