Výklad 3 nejběžnějších snů

Někdo vás honí: Když se vám zdá, že vás někdo honí, znamená to, že se cítíte ohroženi. Ve snu byste měli zjistit, kdo vás pronásleduje, jeho zjev může být i symbolický. Po probuzení pak popřemýšlejte, jak vás daný člověk ve skutečném životě ohrožuje.

Létáte: Létání je většinou dobré znamení. Zřejmě jste se v životě od něčeho osvobodili nebo jste na nejlepší cestě k tomu se své zátěže zbavit. Pokud máte letět a bojíte se (například letadlem), může to znamenat, že jste si dali v životě nereálný cíl.

Také vás může zajímat ...

Chce se vám na záchod: Nemůžete najít ve snu toaletu? V reálném životě to pro vás znamená, že jen těžko dáváte najevo své potřeby. Možná partnerovi, možná v práci, možná i svým přátelům je vám zatěžko říct, co vlastně chcete.

Pokud to víte, můžete být šťastni, někdo není schopen uvědomit si ani to. Zkuste se zamyslet, jak to dát ostatním také najevo..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...