Vyléčená Mihulová nesmí ani šampaňské

Vypadá čím dál tím lépe. Kdo za tím je?

Vdova po režisérovi Karlu Kachyňovi (+79) a herečka, která zaujala ve filmu Domácí péče Alena Mihulová (53) si už v životě nezapaří, a to ani když se baví na večírku s dcerou Karolínou (24) a její partnerkou a její lesbickou přítelkyní Natálií Wirst (25).

Po smrti manžela se Alena cítila osamělá a projevilo se to zvýšeným nasáváním veselých nápojů, až upadla do závislosti, ze které se dostala relativně nedávno. Teď si necucne ani symbolického množství, ani když má na dosah, tak jako nedávno v Karlových Varech, vynikající francouzské šampaňské zdarma.

Také vás může zajímat ...

„Že jsem nad závislostí opravdu vyhrála, to si budu moct myslet až pár vteřin před smrtí,“ svěřila se herečka, která si uložila doživotní alkoholovou askezi.

Slavný docent Jaroslav Skála (+91) by z ní měl radost!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...