Vylévá si vztek z krize na svých fanoušcích?

J ak je vidět, tak si topmodelka Simona Krainová (45) pravděpodobně vybíjí vztek z dlouhodobé manželské krize na sociálních sítích. Tentokrát stačilo jen málo, aby o Simoně někdo napsal něco záporného, a ona ihned vybuchla jako sopka.

Její příznivci ji totiž nařkli, že se chová jako krkavčí matka! Měli k tomu ale důvod. Krainová se totiž chlubila snímky, jak si užívá bez svých synů Bruna (6) a Maxe (8) na dovolené na Bali. Byla tam pouze za doprovodu manžela Karla Vágnera (43) a přátel.

Také vás může zajímat ...

Některé z jejích obdivovatelek se prý zmínily, že se jim nelíbí, jak Simona opomíjí své malé děti. Ta ihned zareagovala a řekla, že nikdo cizí nemá právo na to, aby soudil jejich vztah na dálku. Podle ní prý není nic špatného na tom, když si dopřeje jednou za čas klid pouze po boku Karla.

Jenže vše beztak nasvědčuje tomu, že se pár jel na indonéský ostrov pravděpodobně pouze udobřovat. Zřejmě se tam pokoušeli zažehnat údajnou dlouhotrvající krizi. Jak je ale vidět, tak se jim to moc nepovedlo, když je Krainová znovu nabroušená.

Rozhodně by se měla zamyslet nad svým chováním. V opačném případě by mohla přijít o své věrné fanoušky, jestliže na ně hodlá nadále útočit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...