Vymění Harapes balet za dráhu zpěváka?

Už nechce riskovat zranění

Vlastimil Harapes.

Baletní mistr VLASTIMIL HARAPES (69) se už dříve nechal slyšet, že pohybově už to v jeho případě vůbec není, co to bývalo. Nedávno si při divadelní zkoušce dokonce přivodil bolestivé zranění, ze kterého se naštěstí už dostal.

Od té doby si ale dává velký pozor, aby se mu nestalo ještě něco horšího. Zároveň se ale nechce připravit o možnost vystupovat ať už v divadle, nebo na různých společenských akcích. Že to ale bude znamenat, že se místo tance bude pokoušet o pěveckou kariéru, to čekal asi málo kdo.

Mění povolání?

Harapes, který letos slaví jubileum, se jako účinkující zúčastní finále soutěže Dívka roku, které se koná 18. června v Jičíně. A právě tam se nepředstaví tak, jak ho všichni znají, tedy jako odborník na balet a tanec obecně. Ale překvapivě jako zpěvák. Že na akci zazpívá, bylo jeho vlastní přání.

Také vás může zajímat ...

Někteří jeho kolegové tvrdí, že si tímto vystoupením chce vyzkoušet, zda by ve zpěvu mohl i v budoucnu pokračovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...