Vymění Iva Kubelková partnera za mladšího?

Vztah Ivy Kubelkové (40) v ohrožení! Odloudí ji partnerovi jiný muž?

Vztah modelky a moderátorky Ivy Kubelkové a jeího životního partnera, postaršího výtvarníka Georga Jiraska (61) jakoby neměl chybičku. Za celých patnáct let, kdy spolu žijou, nikdo o jejich věrné lásce ani nezapochyboval.

Teď se však nad jejich vztahem rojí nečekané otazníky. Kubelková je stále atraktivní ženou v plné síle, navíc velmi aktivní, například teď se dala i na pěveckou dráhu. Zraje jako víno a zřejmě proto se kolem ní točí ještě více mužů, než kdy dřív.

„Iva by mohla mít, na koho si ukáže, muži jí dost nadbíhají,“ ví o ní její kamarádka. Že by okouzlila členy z kapely, která ji doprovází k jejím autorským písním? Mezi mladými muzikanty se pohybuje denně.

Také vás může zajímat ...

Klidně bychom si vedle Ivy dokázali představit čiperného mladíka. Její partner je přecijen o dvacet let starší. Může energické brunetce stačit? „Důsledky velkého věkového rozdílu se časem ještě prohlubují.

Mladší z partnerů může pociťovat, že ho partner brzdí v životním tempu. Jeden chce podnikat, sportovat, starší druh mu už nestačí a může být naopak frustrován,“ vysvětluje zkušený psycholog důvody, proč někdy vztahy nevydrží.

Hrozí snad něco takového i v případě Kubelkové? Mohla by podlehnout svodům mladších mužů? Věříme, že ona je jiná a svému partnerovi zůstane věrná..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...