Vymění manžela za mladší model?

Přestávají si spolu rozumět, ale přesto s ním zůstává. Opustí manžela, protože jí už nestačí?

Herečka Ljuba Krbová (62) je stálicí seriálu Ulice už řadu let. Bohužel ale kvůli tomu nemá moc času na manžela Ondřeje Neffa (75). Navíc se proslýchá, že ho nenechá ani chvíli vydechnout a zřejmě je na něj doma moc přísná a temperamentní. Co všechno mu doma provádí?

Sympatická Ljuba Krbová (62) je i během prázdnin v jednom kole. Musí se připravovat na natáčení Ulice, dabuje, a práce má zkrátka nad hlavu. Zanedbává pak i svého manžela Ondřeje Neffa (75)? Zdá se, že ano. Sama herečka přiznala, že je někdy až moc temperamentní a její muž jí podle všeho přestává stačit.

Také vás může zajímat ...

Už jí vůbec nestačí

Krbová je opravdu velmi energická žena, která miluje vzrušení, dobrodružství a cestování. Bohužel ale s Ondřejem jsou podle všeho zcela odlišní, což se mu prý začíná pomalu ale jistě zajídat.

Zpočátku se sice snažil Ljubu následovat, jenže se zdá, že už mu docházejí síly a on by měl raději klid. Případné plánování společného času včetně dovolených je tak pro ně čím dál náročnější.

A Ljuba prý dokonce začíná snít o tom, jak skvělé by bylo, kdyby se aspoň pár dní toulali jen tak v přírodě a fotili místa, která nejsou snadno dostupná. To ale zase není nic pro Ondřeje, který s ní sice občas jezdí, ale jen prý proto, aby jí udělal radost, a tak je Ljuba nucena podnikat velmi netradiční výpravy úplně sama. Například do Fanských hor v Asii.

Čeho nejvíc lituje?

Ale to není jediný problém, který manželé mají. Je tu ještě něco, co herečku dodnes moc trápí. Ljuba je z pěti dětí a vždy si přála velkou rodinu. Jenže dala přednost práci, která pro ni byla vždy na prvním místě.

Na obrazovkách se pravidelně objevovala v seriálu Ulice coby Anička Lišková, která by se pro druhé rozdala, nic ji nerozhodilo a stále se na všechny jen mile usmívala.

Ovšem i úsměv může být často jen póza či obrana před krutou skutečností. A stejně jako u postavy Aničky, tak i u samotné herečky není vše jen pozitivní, jak se může na první pohled zdát. A zdá se, že je to spíš naopak. Se seriálovou postavou má společné především to, že obě moc toužily po veliké rodině, dětech a spokojeném životě.

A zatímco seriálové Aničce se její sen o dítěti nesplnil, Ljuba vychovala alespoň jednu dceru, Annu Marii Landor (32), kterou měla s ortopedem Ivanem Landorem (64). Prý spolu mají skvělý vztah, tráví spolu hodně času a svěřují si i ta největší tajemství. Dcera z herečky už také udělala babičku.

Před dvěma lety porodila syna Eliáše (2). „Díky tomu, že je Anna Marie jedináček, měla jsem na ni spoustu času. Vídáme se snad denně, nebo si aspoň voláme,“ řekla herečka.

Dlouho s mužem zvažovali adopci

Ale i přesto, že se prezentuje jako spokojená žena, stále prý cítí, že jí něco chybí a není úplně šťastná. „Mít velkou rodinu se mi nepovedlo, nějak jsem to nestihla.“ Jednu dobu to ale vůbec nezvládala, a dokonce uvažovala o adopci, stejně jako její postava v Ulici. Nakonec z toho sešlo.

„Já bych s tím problém neměla, ale je to velmi zásadní krok a je naprosto nezbytné, aby v něm oba partneři byli zajedno. Děti nejsou morčata, nemůžete je vrátit. Víc bych tohle téma nerozebírala,“ svěřila se posmutněle Krbová s tím, že toto téma je pro ni absolutní tabu.

„Je mi to líto, ale člověk holt nemůže mít úplně všechno. Asi to tak mělo být,“ myslí si Ljuba, která se s nepřízní osudu už smířiila a snaží se nyní se svým mužem věnovat jiným aktivitám. Než se s nynějším manželem Ondřejem Neffem dali dohromady, byla Ljuba nějaký čas vdaná za kameramana Kristiána Hynka (76).

Odvedla otce od rodiny?

Ten dokonce za Ljubou odešel od manželky, herečky Marie Durnové (77) a jejich syna Kristiána (39), našeho elitního cyklisty. Vztah ale nevyšel, a teď se šušká, že ani s Ondřejem jim to v poslední době příliš neklape a Ljuba má údajně blízko k jednomu ze svých mladších hereckých kolegů.

Údajně tak řeší nudu a stereotyp, protože je stále mladá duchem a necítí se moc dobře ve společnosti svých usedlých vrstevníků. Ljuba, která miluje přírodu a focení a má slabost pro japonské zahrady, totiž postrádá parťáka, který s by ní aktivně sdílel její záliby.

Najdou zase společnou řeč?

Zdá se ale, že to nebude zase tak horké, protože to prý Ljuba bere jen jako pouhé odreagování. Možná by pomohla i stejně zapálená kamarádka. Ale i sám Ondřej prý cítí, že se mu jeho manželka začíná pomalu vzdalovat.

Tolerantní spisovatel jí podle všeho nechce nic zakazovat, protože tuší, že to by mohlo v jejich vztahu narušit důvěru a ten by už nikdy nemusel být jako dříve. Proto se snaží ve vztahu vymýšlet i společné aktivity.

V šedesáti jako mladice. Jak to dělá?

O herečce je známo, že se ráda vyžívá v čínském bojovém umění. Jak sama řekla, začala v necelých čtyřiceti letech a motivací jí byla borelióza ve druhém stadiu. Měsíc ležela na neurologii a nikdo nevěděl, jak to s ní dopadne. Ljuba připustila, že se v tu dobu bála, že ztratí koordinaci pohybů, bude mít závratě a nebude moci sportovat.

A někdo jí tehdy poradil cvičení taiči, tak začala hledat, kde se vlastně učí. Taiči se překvapivě učila přímo v zemi jeho původu. „Ocitla jsem se v prostředí, kde jsem se cvičení věnovala intenzivně, obklopená mistry a velmistrem. Tam člověku nikdo nic nevysvětlí, jenom mu to ukážou.“

Dlouholetá hvězda seriálu Ulice se dokonce v roce 2001 nečekaně umístila v tzv. wu-šu na čtrnáctém místě na 6. mistrovství světa v Jerevanu, což je úspěch.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...