Vymění manžela za mladšího milence?

Věkový rozdíl mezi nimi nikdy nebyl žádný větší problém. Až donedávna. Nyní se totiž ukazuje, že PETR ŠTĚPÁNEK (71) své ženě ZLATĚ ADAMOVSKÉ (61) už nejspíš nestačí. Utíká od něj snad za mladším?

Když se poznali, oba byli plní životní energie. Jenže s postupem času se začal desetiletý věkový rozdíl jevit jako problém. Zlata Adamovská (61) si chce života užívat plnými doušky, zatímco Petr Štěpánek (71) už by rád měl svůj klid.

Také vás může zajímat ...

Neshody mezi nimi proto údajně sílí a brzy budou vrcholit. Našla si snad herečka za manžela náhradu? Oba o svém vztahu svorně mlčí, ale že se mezi nimi něco děje, měli poznat i jejich přátelé a kolegové. Společně natáčejí seriál Ordinace v růžové zahradě, a dokonce i na place má mezi nimi být pořádné dusno.

Oba byli zadaní a příliš se nemuseli

Blíže se poznali právě díky oblíbenému seriálu. Předtím se jen letmo míjeli a jeden druhého spíše obcházeli, než aby se spolu bavili. Poprvé se setkali v roce 1981 při natáčení pohádky O stříbrném a zlatém vajíčku.

Tehdy ovšem Adamovská byla vdaná za svého prvního muže Vadima Petrova ml. (63) a Štěpánek jí připadal velmi starý a také na její poměry až příliš namyšlený. Petr měl zase za manželku režisérku Vlastu Janečkovou (†77), s níž zůstal až do její smrti v roce 2012, a Adamovská mu připadala nezajímavá.

Během následujících let se potkávali dosti nepravidelně a nikdy nenašli společnou řeč. Navíc si mezitím Zlata našla jiného manžela, Radka Johna (65). Ani toto manželství ovšem nedopadlo příliš šťastně. John ji podváděl, a dokonce si se svou milenkou pořídil i dítě.

A herečka se to dozvěděla jen díky tomu, že měl John autonehodu a novináři ho vyfotili v jeho autě, v němž převážel i dětskou autosedačku. Že vedl dva životy a nepoznala to, ji hluboce ranilo a ponížilo.

Jiskra přeskočila až po mnoha letech

Oba za sebou měli hodně krušný život, a tak když se sešli při natáčení Ordinace, měli podobný osud. Jejich milovaní partneři je opustili. Adamovská se Štěpánkem si ovšem díky tomu začali konečně rozumět.

Zjistili, že se jejich názory a životní postoje shodují i v mnoha jiných oblastech. A tak spolu začali tajně vysedávat v pražských divadelních kavárnách a restauracích. Adamovské imponovalo, jak je Štěpánek sečtělý a zábavný, po příliš sebevědomém muži najednou nebylo ani stopy.

Štěpánkovi se zase líbilo, že je herečka velmi všestranná a dokáže zastat všechny práce v domácnosti bez mužské pomoci. Jenže před kolegy se jim vztah dlouho tajit nepodařilo, a proto šli s pravdou ven.

Každý chce dělat něco jiného

Od té doby prožívají nejkrásnější životní období. Na veřejnosti vždy působí jako sehraná dvojka, jako manželský pár, který spolu prožil celá desetiletí, a přesto se oba stále vroucně milují. Ale co když je to mezi nimi ve skutečnosti trochu jinak?

Před rokem se mezi nimi mělo začít něco měnit. Když se Adamovská připravovala na svoji další hereckou roli, začala běhat, dostala se do kondice a najednou zjistila, jak krásně se cítí. Chtěla neustále něco podnikat, třeba vyzkoušet i jiné sporty, cestovat, bavit se s přáteli.

Ovšem Štěpánek byl zřejmě jiného názoru. Její nadšení ze sportování ani cestování neměl sdílet. Ve svém věku už chce mít totiž jistě klid a za ničím se nehonit. Ovšem Adamovská si během svého života příliš radosti a pohody neužila. Buď se trápila kvůli lásce, nebo budovala kariéru, a tak si to chce nyní vynahradit.

Je ráda, když je o ni zájem

A proto se prý jejich cesty mají pomalu rozcházet. Stále jsou ale podle všeho k sobě pozorní a upřímní stejně jako dříve, jen má každý na budoucnost trochu odlišný názor. Navíc mezi nimi občas údajně probíhají i hádky, které způsobuje oboustranná žárlivost. Kdo k ní má ale větší důvod?

Štepánek má stále dost fanynek, ale nikdy ho žádná nezaujala natolik, aby si s ní začal románek. I Adamovská má mnoho ctitelů, ale ta je prý malým flirtům otevřenější. Je totiž ráda, když o ni mají zájem mladší muži, kteří jsou pohlední, chytří a ještě perspektivní.

Jeden takový se o ni podle všeho uchází už celé dlouhé měsíce. Notují si díky společným zálibám, její nový objev má také velmi rád cestovat a sportovat, popíjet víno a také se rád schází se svými přáteli.

Je vlastně téměř pravým opakem jejího manžela. Zkusí proto štěstí hledat u něho? Nejspíš nikoliv, alespoň její kolegové ani přátelé si to ne- myslí. Jen je ráda, když ji nějaký muž tak obletuje.

Bude rozvod, nebo je vše jen planý poplach?

Sama Adamovská kdysi přiznala, že s manželem se občas dostávají do sporů kvůli tomu, že si všechno vyříkávají hezky od plic. Nic před sebou nemají tajit a zároveň ani nic nepředstírají.To je totiž podle ní zárukou dlouholetého šťastného manželství.

Možná ale ne v jejich případě. Dohromady je svedl jenom smutek a podobný osud, to ale třeba ke šťastnému životu a vztahu nestačí. Někteří si dokonce myslí, že se brali z ryze praktických důvodů, a protože už nečekali, že by někdy potkali někoho jiného.

Když se ale teď možná situace změnila, jejich manželství půjde ke dnu. Jejich kolegové jim dokonce prorokují, že jakmile jejich úloha v Ordinaci skončí, což je pořád ve hře, neboť s nimi podle všeho tvůrci do příštího roku už nepočítají, skončí tím i jejich několikaleté manželství. To by jim ale fanoušci rozhodně nepřáli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...