Vymění zpěv za role v akčních seriálech?

Idol a miláček mnoha žen, zpěvák a herec Richard Krajčo (41), všechny překvapil. Ještě před měsícem měl po úrazu nohu znehybněnou ortézou. Jenže ortézu už sundal, a tak byl viděn v centru Prahy, jak čile pobíhá s pistolí v ruce a za ním v patách běží maskovaná přepadová jednotka.

Rozhodl se totiž, že na čas omezí své koncerty s kapelou Kryštof a vrhne se na kariéru herce. Hraje totiž šéfa protikorupční jednotky v novém akčním seriálu Vysoká hra, který bude točit až do května. Při tom fofru ještě musí dokončit duet, který si u něj vyžádal Karel Gott (41).

Také vás může zajímat ...

Mistr mu nedávno zavolal a požádal ho, ať pro něho Richard složí píseň, již si zazpívá s dcerou Charlottou (12) a která tak zůstane jejich rodinným „klenotem“. Richard sice nikdy pro nikoho nic neskládal, natož pro zlatého slavíka, ale s prvními slokami veršů se chytil.

Charlotta je prý budoucí hvězda! Tak snad.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...