Vyměnil ji partner za jinou ženu?

Začátkem února Sandru Novákovou (38) požádal Vojtěch Moravec (33) o ruku. Ale herečka teď údajně otce svého syna Mikuláše (4) podezírá, že chodí za jinou!

Hvězda Modrého kódu ještě před pár měsíci s nadšením přijímala gratulace přátel a kolegů z branže k zásnubám a těšila se na romantickou svatbu. Od samého začátku se spekulovalo, že herečka a režisér stihnou veselku určitě ještě letos, jenže se zdá, že je nakonec všechno jinak.

Také vás může zajímat ...

O svatbě
se nemluví

V poslední době Sandra Nováková prý svého budoucího muže vůbec nepoznává a o přípravách na svatbu nemůže být ani řeč. Jako by ho snad ani tento zásadní životní krok nezajímal. Nováková je podle lidí z okolí už značně nervózní. Změnil snad otec jejího syna po necelém půl roce názor? Nebo je za tím něco mnohem vážnějšího?

Kdykoli se prý herečka snaží doma zavést řeč na téma svatby a společné budoucnosti, partner ji odbude s tím, že o nic nejde, nebo její dotazy ignoruje.

Zpátky na zem

Brunetka začíná být v koncích. Budoucnost měla podle všeho pěkně nalinkovanou a s něčím takovým nepočítala. Ráda by znovu otěhotněla a pořídila synovi Mikulášovi sourozence, zatím to ale spíš vypadá, že bude ráda, když s ním nezůstane sama. Objevují se spekulace, že za tou náhlou změnou v chování Moravce by mohla být jiná žena. Ostatně – úspěšným režisérům skáčou herečky do náruče samy.

Kdysi byla Nováková v podobné situaci, když se rozešla s producentem Janem Nejedlým (49). Tehdy třicetiletá si našla právě Moravce. Nejedlý z toho byl tenkrát vyřízený.

Kdo bude ze současného krizového stavu na prášky teď, lze zatím jen spekulovat, ale vypadá to, že za kratší provaz tahá herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...