Vyměnil ji za milenku?

Když si LUCIE BÍLÁ (54) začala s PETREM MAKOVIČKOU (45), věřila, že konečně našla toho pravého. Bohužel se ale znovu spálila.

V minulosti neměla na lásku příliš štěstí. Když zpěvačka Lucie Bílá (54) poznala podnikatele Petra Makovičku (45), byla už dvakrát rozvedená. A stejně jako předchozí partneři byl i její nový objev výrazně mladší než ona.

Také vás může zajímat ...

V Petrovi ale viděla něco jiného a stála si za tím, že jim to vyjde. Do vdavek se nehnala, protože to nakonec vždy dopadlo špatně, a tak s Makovičkou žila „na psí knížku“. Milenci se měli rádi, bylo jim spolu dobře a strávili spolu dlouhých pět let života. Pak ale jako kdyby se něco zlomilo a jejich láska začala klesat na úroveň přátelství.

Toužil po dítěti

Makovičkovi začalo údajně ve vztahu něco chybět, a to něco mělo být společné miminko. Byl v nejlepším věku, a tak není překvapením, že se chtěl stát tatínkem. Zpěvačka se ale na další dítě už se necítila. A aby taky ne, vždyť je dělil devítiletý věkový rozdíl a pomalu jí táhlo na padesát.

Navíc si bohatě vystačila se synem Filipem (25). Možná proto začala jejich láska postupně ztrácet na intenzitě. Nebo v tom snad byl někdo třetí?

Nasedla k němu tajemná brunetka

I když všichni věděli, že Lucie a Petr už spolu dávno nejsou, oni se stále snažili situaci nějak uhrát. Nakonec šli ale přece jen s pravdou ven. Petr se ale ze všeho očividně hodně rychle oklepal. Pár dní po rozchodu byl totiž viděn s neznámou brunetkou, která nasedla k němu do auta.

Tajil snad před Lucií milenku už delší dobu? On popírá, že by za jejich rozchodem stál někdo třetí, ale kdoví, jak to ve skutečnosti bylo. A možná to tak bylo přece jenom dobře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...