Vyměnil ji za mladší milenku?

Terezu Kostkovou asi přitahují muži, kterým padají ženy k nohám. Jak jinak si vysvětlit, že zase sáhla po údajně proslulém sukničkáři? A spekuluje se, že manželskou krizi vyřešil Jakub Nvota (42) po svém.

O tom, že druhé manželství Terezy Kostkové (43) bylo přinejmenším poněkud unáhlené, okolí mluví už docela dlouho. Možná stejně tak dlouho jako se mluví o jejím muži Jakubu Nvotovi (42) jako o nenapravitelném sukničkáři. V poslední době se navíc často spekuluje, že vztah manželů není zrovna nejlepší a že si své problémy z práce přenášejí i do soukromí.

Také vás může zajímat ...

Kostková totiž kývla na to, že bude spolupracovat s manželem, což se ukázalo jako zásadní problém.

Manželé se prý právě kvůli pracovním záležitostem často a velmi ostře hádali, což se začalo nepříznivě podepisovat na jejich intimním životě.

Prý se od ní odstěhoval

Většinou jsou na sebe prý naštvaní a téměř spolu nekomunikují. Kuloáry už se navíc šíří zpráva, že si Nvota našel za manželku náhradu. Zlí jazykové tvrdí, že to bylo jen otázkou času. Jeden z Nvotových přátel se nechal slyšet, že se druhé manželství Kostkové rozpadá. Režisér se podle něho měl dokonce od své ženy odstěhovat.

Příčinou nejsou prý jen vleklé spory a dohady, ale fakt, že si měl najít někoho jiného. Ani jeden z partnerů se o ničem podobném nezmínil a ani nikdo jiný z okolí páru nechce o údajném milostném trojúhelníku mluvit. Není tak zřejmé, jestli je to pravda či nikoli. Ovšem vzhledem k tomu, že se objevují detaily údajné nevěry, zdá se, že to asi fáma nebude.

Má se jednat o mladičkou studentku herectví, která režisérovi učarovala. Už na začátku jejich vztahu o sobě Nvota prohlásil, že není zrovna rodinný typ a daleko více mu v životě vyhovuje role věčného tuláka. Stejně jako Tereza je už režisér rozvedený a z předchozího manželství má rovněž syna.

Nvota byl navíc vždycky na mladší ženy a dělalo mu dobře, když se kolem něho motaly.

Šla z bláta do louže

Pak se ale nechal zlákat k manželství, o které údajně tak úplně nestál. Zdá se, že si Tereza našla znovu muže, kterému nevěra není cizí. Nvota k tomu má prý mnohem blíž než jeho žena, protože té se nevěra díky bývalému manželovi Petru Kracikovi (61) upřímně příčí. Za to režisér se prý svého času na nějaké dobré mravy neohlížel.

Když za ním měla přijít nějaká snaživá herečka s prosíkem, že je pro roli ochotná udělat cokoli, měl toho patřičně využít.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama