Vyměnil ženu za mladší? Zapalují se mu znova lýtka

Dohromady se dali před deseti lety. Když se minulý rok ADÉLA GONDÍKOVÁ (47) a JIŘÍ LANGMAJER (54) brali, mysleli si, že spolu budou už napořád. Jenže člověk míní a život mění. Našel si herec za manželku náhradu?

Své manželské problémy nikdy veřejně nepřiznali. A tak mnozí nabyli dojmu, že nikdy žádné neshody řešit nemuseli. Opak je však nejspíš pravda. Adéla Gondíková (47) se vždy stavěla k jejich vztahu skepticky.

Také vás může zajímat ...

To její muž Jiří Langmajer (54) naopak věřil, že Adéla je ženou jeho života, a tak ji už po roce vztahu toužil pojmout za manželku. Z vyhlášeného proutníka se tak stal rádoby podpantoflák. Nikdo z jeho přátel tomu nemohl uvěřit.

Copak je možné, aby se někdo takhle změnil? A tak se lidé kolem nich začali sázet, jak dlouho jim tahle zdánlivá idyla vydrží. Zvládli ale společně ustát deset let. Co ale ten nadcházející, jedenáctý rok? Pokud se však rozejdou, bude to nejspíš Jiřího chyba.

Byli si nevěrní?

Kdysi Adélu uháněl, seč mu síly stačily. Herečka však váhala. Dlouho nechtěla mít s mužem, kolem kterého se točilo tolik žen, nic společného. A když se nakonec dali dohromady, brzy šli zase od sebe, neboť byl údajně Jiří Adéle nevěrný a ona později jemu natruc taky.

Leč oba po několika měsících zjistili, že bez sebe už nedokážou žít, a tak to spolu zase zkusili. Langmajer si také určitě začal dávat dobrý pozor na to, aby nebyl viděn s žádnou jinou ženou, aby nevznikly další pomluvy.

Nebýt Adély, už tu nemusel být

Tak moc Adélu zbožňoval. Chtěl patřit jenom jí. Samozřejmě se také asi bál, že si jeho partnerka své rozhodnutí rozmyslí a opustí ho. To se ale nestalo. Co se však stalo, bylo to, že Langmajer údajně začal ignorovat své přátele a do hospody, kde byl dřív pečený vařený, také přestal chodit.

Zato se začal věnovat jejich společnému domu a práci okolo něj, uklízel a dělal vše, co si Adéla přála. Není divu, že se mu pak lidé smáli. Herec však posměváčky nebral vážně, protože byl rád, že konečně našel ženu, která ho miluje a která mu pomohla zbavit se vleklých depresí.

Sám tvrdí, že nebýt Adély, možná už by ani nebyl. Než totiž svou vyvolenou poznal, holdoval alkoholu a také bral prášky na bolesti zad, kterými trpěl od doby, kdy se zranil při natáčení filmu.

Splnil se mu sen

Minulý rok jejich vztah nabral zcela nový směr. Když Adéla kývla na svatbu, všem tím vyrazila dech. Sama ještě před dvěma lety tvrdila, že veselka je pro ni zbytečná. Jednou už vdaná byla, manželství nevyšlo, a tak se bála znovu vstoupit do téže vody.

Jenže partner ji přemlouval tak dlouho, až nakonec povolila. Langmajer byl štěstím bez sebe. Uspořádal pro svou lásku velkolepou svatbu pro přátele a rodinu, bohatě se jedlo a pilo a vypadalo to, že nemůže být dokonalejšího páru.

Tolik jim to spolu sluší. I povahově se doplňují. Herec je ten impulzivní a extrovertní, Adéla ta zase tichá a introvertní. Ovšem jestli si někdo myslel, že tato pohádka vydrží navěky, nemohl být dál od pravdy.

Kvůli čemu si lezou na nervy?

Langmajer se podle všeho v posledních měsících zase začal proměňovat do starého dobrého kamaráda, který raději sedí v hospodě než doma, a manželku nechává celé dny doma samotnou. Proč? Prý zažívají manželskou krizi.

Nemohou se podle všeho ani vidět. Kvůli koronavirové pandemii jsou nuceni spolu zůstávat doma častěji než obvykle a mají si tak lézt pořádně na nervy. Navíc sdílejí nejistou budoucnost. Herci dnes nevědí, zda budou moct hrát a za jakých podmínek.

Mnozí jejich kolegové si tak už raději hledají nové zaměstnání. Tuší, že herectví je už neuživí. Ovšem Gondiková s Langmajerem se do jiné práce zřejmě nechystají. Ačkoliv i jim se samozřejmě finanční zásoby rychle tenčí.

Utíká od manželky za mladší kolegyní?

V létě se měl Langmajer při natáčení seznámit s dívkou o hodně mladší, než je on sám. Má jít o začínající herečku, která sice ještě není známá, ale brzy nejspíš bude. Padli si údajně do oka téměř záhy poté, co spolu poprvé promluvili. Langmajer na ni měl použít své sváděcí triky a několikrát s ní okatě flirtovat.

A ona se pochopitelně nenechala dvakrát pobízet, slavnému herci by nejraději ihned padla do náruče. Jenže ani jeden z nich určitě nechce riskovat, že se jejich vztah provalí, a tak údajně vše prozatím zůstává jen na platonické úrovni.

Ovšem není vyloučeno, že by se mohli za pár týdnů nebo měsíců sblížit o něco víc. Protože pak už možná bude Langmajer zase volný. Je totiž známo, že Adéla, pokud se cítí v ohrožení, umí být pořádně žárlivá a držet svého muže zkrátka.

Tak to dělala alespoň doposud, jenže nyní podle všeho ztrácí s manželem trpělivost. Vidí na něm sama, že se z něj zase stává ten samý proutník, jakým kdysi býval.

Přátelé i kolegové mají tvrdit, že Langmajer svou ženu pořád neskutečně miluje, jenže v posledních letech si skoro vůbec neužíval a byl zavřený doma. A zřejmě ho to přestalo bavit. Nyní stojí před těžkým rozhodováním.

Další přešlap už mu zřejmě jen tak neodpustí

Buď se z něj zase stane starý mládenec, který s žádnou ženou nevydrží, nebo se umoudří a zjistí, že mít doma milující manželku je pro něj opravdu nade vše. Je známo, že muži po padesátce chytají druhou mízu.

Potřebují si aspoň ještě jednou dokázat, že pořád mají na to, aby se líbili nějaké mladé a krásné ženě. Možná že to je i Langmajerův případ. Jenže Adéla není z těch žen, které by se smířily s omluvou a vzaly svého milého zpátky.

Je hrdá a na křivdy jen tak nezapomíná. Pokud se tedy potvrdí, že Langmajer si skutečně něco začal se svou kolegyní, bude to pro něj mít nedozírné následky. Možná že si ale jen po deseti letech vztahu procházejí krizí, která odejde stejně tak rychle, jako přišla.

Jejich fanoušci, přátelé i kolegové jim fandí. Je to krásný pár. Bohužel se však čím dál viditelněji ukazují rozdíly, které mezi nimi vždycky byly, i když si je ti dva nikdy nepřipouštěli. Adéla si myslela, že svého muže nadobro změnila. Nyní to ale spíš vypadá, že tomu tak úplně není. Jak se zkrátka říká, starého psa novým kouskům naučit asi nelze.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama