Vyměnila Bittnerová definitivně sex za šlehačku?

Dost na tom, že vnadná sexbomba Miluška Bittnerová (39) dráždí všechny okolní muže svým bujným vyvinutým poprsím. Teď ještě všechno vyhrotila o něco víc a byla přistižena, jak se cpe šlehačkou v jedné z vyhlášeným pražských wafláren.

Také vás může zajímat ...

Na nějaké diety si tak zrovna teď tahle baculatá herečka a moderátorka rozhodně nepotrpí. „Miluju sladké a ulítávám především právě na šlehačce. Je to lepší než sex,“ vypálila ze sebe z ničeho nic s plnou pusou Miluška.

Moc často si ale takové kalorické orgie dopřávat nemůže, protože, jak sama přiznala, trpí bohužel bezlepkovou dietou. Jednou za čas je ale potřeba zhřešit a takové mlsání jí za to prý rozhodně stojí! Největší radost z toho měli asi všichni přítomní pánové. Ti z takového zážitku budou mít určitě ještě hodně dlouho neklidné spaní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...