Vyměnila ho snad za bohatého milence?

Její láska TOMÁŠ ŘEPKA (45) se měl po měsících odloučení vrátit z vězení domů. Nestalo se tak. Ke všemu nabízí se otázka, zda ho KATEŘINA KRISTELOVÁ (40) už náhodou nevyměnila za jiného.

Patří mezi ženy, které nemohou být dlouho samy. Alespoň to o ní tvrdí ti, kteří ji dobře znají. Kateřina Kristelová (40) bezpochyby svého vyvoleného, fotbalistu Tomáše Řepku (45), milovala. Jenže když před půl rokem do vězení nastupoval, bylo ještě všechno jinak.

Také vás může zajímat ...

Za šest měsíců se ale nejspíš ledacos změnilo. Nejen u kdysi oblíbené moderátorky, ale rovněž i u někdejšího slavného fotbalisty. Jejich společní přátelé si dokonce myslí, že jejich vztah, jakmile Řepku z vězení pustí, skončí.

Zářná kariéra vzala zasvé?

Zatímco dříve byl pár všude vidět i dost hlasitě slyšet, po Řepkově nástupu na odpykání trestu se po Kristelové slehla země. I když se podle přátel snažila, aby jí bylo všude plno, nepovedlo se.

Podle některých jejích kolegů dokonce teď ani nemá práci, kterou by se mohla aspoň trochu solidně uživit. Hlavní příjmy totiž mají pocházet z propagace nejrůznějších firem na jejích sociálních sítích. Rozhodně ale nejde o kšefty, které by jí zajistily budoucnost v luxusu.

Navíc ten hlavní účet na sociálních sítích, kde ji sledovaly statisíce jejích fanoušků, nedávno zrušila. Někteří si myslí, že to udělala kvůli tomu, aby se vyhnula nenávistným komentářům, které jí měly denně chodit a kazit jí život.

Právě ten je ale jejím životním cílem. Jedna z jejích kamarádek na ni prozradila, že nejšťastnější je ve chvílích, kdy si kupuje drahé kabelky, kosmetiku anebo oblečení anebo se svým vyvoleným letí do exotické destinace do nějakého velmi exkluzivního hotelu.

Na dovolené ovšem podle informací už celou řádku měsíců nebyla. Alespoň ne na takové, kterou by se ráda pochlubila před kolegy a kamarády.

Historie se opakuje

Přesto rozhodně nehodila flintu do žita a rozhodla se opět zkusit štěstí na knižním trhu.
Společně s partnerem má totiž chystat další knihu. Tentokrát by mělo jít o nejintimnější zpověď, které je Řepka schopný. Otázka, kterou si ovšem kladou jak jejich odpůrci, tak bohužel i fanoušci, zní, zdali to ještě vůbec někoho bude zajímat.

Pokud si Kristelová myslí, že na tom zbohatne, může se podle odborníků velmi rychle spálit. Ačkoli byla možná první kniha Tomáše Řepky relativní trhák, počtvrté už se to většinou povede jen těm nejznámějším a nejúspěšnějším hvězdám.Což se dle mnohých o Řepkovi říct nedá.

Není to ten pravý?

Navíc je také vhodné položit si otázku, zdali vůbec na vydání knihy dojde. Spekuluje se totiž o tom, že Kristelová s Řepkou spou přestali před několika dny zcela komunikovat.Sice si ještě před pár měsíci plánovali velkolepý návrat a několikadenní oslavy jeho návratu, ale nic z toho se nekonalo. Soud ho nakonec nepropustil.

A to si byla Kateřina tak jistá jeho návratem, že opět zprovoznila svůj účet na sociální síti, aby mohla vše dokumentovat.

Řepkův návrat do běžného života by byl ale zřejmě velmi rozpačitý. Zjistil by asi, co neměl. Mezi známými osobnostmi se totiž šušká, že ho jeho milovaná Kateřina už před dvěma měsíci vyměnila za někoho jiného.A nejnovější informace naznačují, že jde o někoho velmi zámožného, kdo by Kateřině mohl vytrhnout trn z paty, respektive zařídit jí život v bezmezném přepychu.

Snaží se o nemožné

Když se Řepka tuto pro něj skličující zprávu měl dozvědět, nereagoval úplně podle očekávání.
Kamarádi si mysleli, že bude zuřit, plakat a spílat, ale místo toho neřekl ani neudělal vůbec nic. Jeden z jeho nejlepších kamarádů prozradil, že si ve vězení mnohé uvědomil. Například začal přemýšlet o tom, zdali je pro něj Kateřina skutečně tou pravou.

On totiž život na výslunní nepotřebuje. Nechce ani drahé oblečení a luxusní dovolené. Všechno dělal jenom proto, aby uspokojil a rozradostnil svou partnerku, ale nyní zjišťuje, že to není to, čím by chtěl svůj život po návratu z vězení naplnit. Rád by žil v tichosti někde v domku za Prahou a možná si začal budovat menší statek.

To měl říct po telefonu i Kateřině a ta se mu samozřejmě měla náležitě vysmát.

Místo odpovědi vzala do ruky telefon a ihned šla obvolávat všechny televize a rádia, která by byla ochotná s ní a propuštěným Řepkou udělat rozhovor. Chystala se znovu nastartovat jeho i svoji kariéru, a to za každou cenu.

Jenže soud její plány překazil. Řepka prý není dostatečně napravený. Původně dostal dva a půl roku za zpronevěru a pornoútoky na bývalou manželku. Opakovaně měl řídit opilý. Soud mu pak trest zkrátil o 293 dnů, proto mohl žádat o podmínečné propuštění.

Touží opravdu po dítěti?

Problém asi vězí v tom, že o Kristelovou podle všeho není pražádný zájem. Doby, kdy moderovala jeden pořad vedle druhého, vystupovala jako modelka a tvář nejrůznějších značek, jsou tytam.

Kromě kariéry ale podle všeho touží ještě po jednom, a to je miminko. Těšila se, že do čtyřicítky ještě aspoň jedno stihne. To by si ale nejspíš musela rozmyslet, s kým by vytouženého potomka vůbec chtěla.

Jak tvrdí i její blízké přítelkyně, ocitla se mezi dvěma muži a teď netuší, koho vlastně chce. Řepku podle všeho miluje, ale vidina obrovského bohatství někdy bývá silnější. Rozhodování jí ale možná usnadní sám fotbalista.

Ochlazení jeho citů vůči Kristelové poznal snad každý. Ovšem hodit jen tak za hlavu všechen společně strávený čas se mu také nechce.

Jako časovaná bomba

Podle mnohých názorů jejich společných přátel je však otázka času, kdy mu povolí nervy a jejich domácnost po návratu z vězení bude vypadat jako ta pravá italská.

Zlí jazykové tvrdí, že celý jejich vztah byl vždy jen velkou přetvářkou. Oběma šlo o to, vydělat miliony. To se nepovedlo, alespoň prozatím. Navíc je velkou neznámou, kdy se skutečně Řepka vrátí domů. Jistě spřádá plány na další proces.Proto je, jak se shodují jejich přátelé, načase, aby šel každý svou vlastní cestou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...