Vyměnila ho za mladšího milence?

Dnes patří Veronika (33) mezi celkem vyhledávané herečky. Vždycky tomu tak ale nebylo a kdoví, jestli mi herečka zavadila o nějakou pořádnou roli, nebýt jejího manžela Bisera Arichteva (42).

Díky němu získala postavení, nejednu pracovní nabídku a také pochopitelně život v luxusu o němž se jí v minulosti ani nesnilo. Tohle ještě donedávna téměř dokonalé manželství začíná mít ale zásadní trhliny, protože mladá herečka je příliš často viděna ve společnosti tanečníka Jana Ondera (34).

Také vás může zajímat ...

Starší manžel, který touží po rodině jí měl prý tak trochu omrzet. Láká ji nespoutaný život Rodinný život zřejmě není nic, co by pohlednou brunetko lákalo. Natožpak děti, které by ji na nějaký čas její aktivity přerušily.

Známý herečky uvedl, že manžela v poslední době zanedbává. V práci je od rána do večera a když už přijde domů, tak místo toho, aby muži uvařila a byla s ní, odchází prý do barů a restaurací, kde tráví čas se svými kamarádkami. Zdá se, jako by se doma nudila nebo se jen snažila vyhnout debatám na téma společného potomka.

Není totiž žádným tajemstvím, že zatímco Biser by si dítě už velmi přál, Veronika má stále jiné priority. Utíká od něj za tanečníkem Vzhledem k tomu, že poslední týdny tráví Arichteva čím dál více času v tělocvičně, kde trénuje klasické i latinsko-americké tance s Onderem, spekuluje se, zda není jejím milencem.

Tanečník prý herečce hodiny v sále nabídl sám a Veronika pro něho má slabost, tudíž hned souhlasila. Jejich vztah ale podle přátel nejspíš přerostl v něco víc. Tráví spolu totiž údajně opravdu hodně času, na sociálních sítích zveřejňují společná videa a vzájemně se tam oslovují.

Jedna z kolegyň Veroniky se nechala slyšela, že si mladá herečka s tanečníkem rozumí víc než s manželem. V případě Ondera se navíc dá jen sotva předpokládat, že by Veroniku v budoucnu do mateřství nutil.

Sám má totiž prý rád svobodu a nespoutaný život. Provokace se vymkla kontrole Jiní kolegové jsou si jistí, že Veronika s tanečníkem vůbec nic nemá, jen jí štve, že má Biser tolik práce, že se s ním skoro nevidí.

Každý si žije tak trochu po svém a spolu skoro nejsou. Herečka se proto prý rozhodla na sebe upoutat manželovu pozornost tím, že tráví čas s jiným mužem, aniž by s ním tedy cokoli měla. Vypadá to, že chce, aby si jí manžel začal více všímat.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...