Vyměnila ho za tanečníka

Všechno jim klapalo tak, jak mělo. Ale od doby, kdy se herečka MARIE DOLEŽALOVÁ (33) začala objevovat v taneční soutěži StarDance, šel její vztah s PAVLEM KRÁLÍČKEM (28) ke dnu.

Na svůj vztah si nikdy nestěžovala, dokud jí do cesty nevstoupil jiný muž. Herečku Marii Doležalovou (33) si můžete pamatovat ze seriálu Comeback, kde hrála ztřeštěnou Sašu.

Také vás může zajímat ...

Nyní už je ale dospělá a s muži už si prožila své. Svého bývalého partnera Pavla Králíčka (28) poznala v Trutnově na jedné akci.

Zaujalo ji, že byl jako jediný oblečený elegantně a měl na sobě skvěle padnoucí pánskou košili. Kontakt navázala ona, Pavel se chytil, a už byla ruka v rukávě.

Prozradil jí, že pracuje na své vlastní značce košil, a do toho ještě pořád studoval. Psal a také stále píše svůj vlast-ní módní blog a Doležalové se zalíbilo, jak moc je cílevědomý. Chodili spolu pár let, všechno se zdálo být v pořádku.

Nechtěla to přiznat

Pak ale Marie dostala nabídku účinkovat v tanečním pořadu. Nejdřív sice váhala, ale nakonec se rozhodla na ni kývnout, protože chtěla zkusit něco nového.

Nejenže celou soutěž vyhrála, ale zamilovala se do svého tanečního partnera Marka Zelinky (33). To, že spolu mají poměr, přiznali až po skončení soutěže.

Doležalová sice tvrdí, že Králíčka nenechala kvůli Zelinkovi, problémy měli totiž mít už delší dobu a ji už to očividně nebavilo. Této verzi sice věří málokdo, Marie si ale za ní stojí dodnes. Se Zelinkou už má dvě děti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...