Vyměnila svého partnera za ženatého kolegu?

Prožívá druhou mízu? ILONA SVOBODOVÁ (59) byla dlouhá léta věrná jednomu muži. Před pár lety ale nastal zlom a herečka se rozhodla, že se chytne každé příležitosti, která se jí postaví do cesty.

Letos v září uplyne šest let od chvíle, kdy její manžel Petr Skoumal (†76) zemřel. Byla to láska jako trám, kterou mohla rozdělit jenom smrt. Herečka se z ní také velmi dlouho vzpamatovávala.

Také vás může zajímat ...

Dnes už je hvězda seriálu Ulice Ilona Svobodová (59) ale úplně jinou ženou. Chce ze svého života vymáčknout, co se dá. A muži se o ni ucházejí jak na běžícím pásu. Podlehla nyní dalšímu mladíčkovi?

Vždycky byla manželovi věrná

Žili spolu celé čtvrtstoletí. Sdíleli spolu dobré i to zlé, kterého bylo někdy víc, než by si přáli. Její manžel totiž rozhodně nebyl svatý, a tak se na jeho pohřbu Svobodová sešla i s jeho někdejší milenkou Táňou Fischerovou (†72) a utajovaným synem Davidem, který ke Svobodové nikdy nechoval žádné vřelé city.

Ba naopak, měl za to, že mu ukradla tátu, a dlouhá léta jí to nemohl odpustit. Bohužel se však toho příliš nezměnilo ani po Skoumalově smrti. Po celou dobu, co žili bok po boku, mu herečka byla věrná a vždy stála při něm.

A že to mnohdy nebylo vůbec jednoduché. Navíc měli potíže se synem Filipem (32), který nejenže trpěl epileptickými záchvaty, ale také silnými depresemi. Ty má však čas od času dodnes.

Kvůli dědictví se rodina rozpadla

Přesto se Skoumalem všechno zvládli a byli si oporou až do jeho smrti. Na pohřbu Petra Skoumala také bylo vidět, jak herečka trpí. Odešla její druhá půlka. Myslela si, že už nikdy nebude šťastná. Doslova a do písmene se jí zhroutil svět.

Vznikla velká láska

Po jeho smrti se rozhodla, že odjede z Česka do Francie a bude se učit francouzsky, což byl její celoživotní sen. I když hrála jednu z hlavních rolí v nekonečném seriálu Ulice a riskovala, že po návratu do Česka už se nebude mít kam vrátit, riskla to a přestěhovala se.

První dva roky od smrti byly nejhorší. Nechtěla být ani chvilku sama. Raději se zahrnovala prací a snažila se být stále mezi lidmi. Jenže aby toho nebylo málo, rodina jí začala dělat problémy kvůli dědictví.

Skoumal měl totiž kromě Filipa ještě dva syny a ti se také hlásili o část dědictví. A to jí na psychice také rozhodně nepřidalo.

Myslela si, že už nikdo jiný nepřijde

Trvalo dlouhé čtyři roky, než se dokázala z jeho smrti otřepat a zase začala randit. Dokonce se rozhodla ofi ciálně k novému vztahu přiznat. Je nutné podotknout, že Petr, jak se shodou okolností její nový přítel jmenoval, byl svému předchůdci podobný i svým zjevem.

Vypadalo to, že herečka je konečně zase šťastná, což ostatně nikdy při žádném z rozhovorů nezapomněla zdůraznit. Byla do něi zamilovaná až po uši, což dokazuje fakt, že svého partnera označila za reinkarnového zesnulého manžela.

Přiznala, že Skoumal nasadil laťku hodně vysoko, a myslela si, že už ji nikdo nikdy nepřekoná. Jejímu současnému partnerovi se to ale povedlo.

Zamilovala se do svého kolegy z Ulice?

Nejen co se týče lásky, ale začala Svobodová žít. Rozhodla se, že kompletně začne znovu, což spočívalo například i v tom, že si pořídí hned několik nových tetování. Také začala čím dál častěji navštěvovat večírky, sama i s partnerem.

Nikdo ji nepoznával. Chovala se, jako by jí bylo dvacet a měla celý život před sebou. A tak to také Ilona Svobodová brala. Dostala novou šanci a rozhodla se ji využít. Stala se z ní pořádná divoška, která nevynechala žádný večírek.

Rozdávala dobrou náladu a také v práci se jí zase začalo dařit. Leč poslední měsíce jako by se po jejím partnerovi snad slehla zem. Co se s jejím přítelem stalo? Když se jí na to nedávno jeden z novinářů zeptal, byla na rozpacích a nevěděla, co říct.

Přesto ji dobrá nálada neopustila. Pořád září jako sluníčko. Nedávno se tak začalo v hereckých kuloárech mluvit o tom, že si možná našla milence. Ačkoli to k hereččině povaze moc nesedí, stát se může prakticky cokoli.

Údajně už kdysi dávno mezi jejími kolegy kolovaly fámy o tom, že má velmi blízko k herci a kolegovi ze seriálu Ulice Pavlu Rímskému (71). Když spolu před lety hráli, měli spolu zvláštní vztah.

Před kamerami se prý nenáviděli, nebo alespoň Svobodová jeho, protože takovou zkrátka dostala roli, ale za kamerou si rozuměli jako nejlepší kamarádi. Nic víc ale mezi nimi rozhodně nebylo, protože Pavel Skoumal stále ještě žil a Svobodová měla oči jenom pro něj.

Už se neshodovali v názorech na život?

Podle nejnovějších informací jsou ale stále v kontaktu a scházejí se, i když před kamerami už nemají vůbec nic společného. Jak je ale všem dobře známo, Rímský má manželku, a dokonce tři děti.

A že by se mu snad v jeho věku chtělo začínat život po boku jiné ženy? Je to málo pravděpodobné, ale na druhou stranu to také vyloučeno není. Téměř všichni vztahoví poradci i psychologové tvrdí, že láska může vykvést v každém věku.

Na jeho obranu je však nutné uvést, že podle všeho měla Svobodová svádět jeho, a nikoli on ji. Zkrátka se jí s ním dobře povídá a mají spoustu společných zájmů. Kdyby k němu Svobodová tedy zahořela láskou, mělo by to své důvody. Na druhou stranu, jestli byla herečka spokojená v náručí svého přítele Petra, neměla nejmenší důvod něco na jejich vztahu měnit.

Herecké kuloáry jsou však plné fám a polopravd, a tak i něco ohledně tohoto tématu proniklo na veřejnost. Její přítel je totiž podle všeho rodinný typ, který má rád klid, dovolené spíš po Česku, a když to není nutné, lidem se raději vyhýbá. Má svých pár přátel a to mu bohatě stačí.

Avšak jak již bylo řečeno, Ilona zažívá období druhé životní mízy a nechce jenom sedět doma a dívat se na televizi. Chce žít. A tak se pravděpodobně rozcházeli ve svých plánech na společný život.

Smutek konečně zase střídá velké štěstí

Když se zamilovala poprvé od smrti svého milovaného muže, také vztah rok a půl tajila, než se odvážila přiznat ho i veřejnosti. Nyní se možná situace opakuje. Teprve až si bude jistá svou láskou, půjde s pravdou ven.

Tentokrát by však byla v trochu jiné situaci. Její přítel Petr totiž nebyl zadaný, natož ženatý. Ale Pavel Rímský ženatý je a to by znamenalo jediné – že rozvrací fungující rodinu. Tím by však mohla přijít nejen o přízeň fanoušků, ale i svých kamarádů a kolegů.

Na druhou stranu má právo žít tak, jak sama uzná za vhodné. V minulosti si užila své, tak si trochu štěstí zaslouží. Přesto se na její hlavu může snést spousta kritiky.

Traumatický zážitek

Smrt jejího milovaného muže nebyla jediným traumatickým zážitkem v jejím životě. Ilona Svobodová (59) se o mnoho let dříve musela vypořádávat se situací, kdy našla doma svého syna Filipa (32) v bezvědomí.

Myslela si, že je mrtvý. Když bylo Filipovi čtrnáct, dostal svůj první velký epileptický záchvat a byla jen velká shoda náhod, že ho našla včas. Odcházela totiž z domu na zahradu, když jí něco říkalo, že se má okamžitě vrátit dovnitř.

K záchranně synova života jí pomohla pohotová reakce, branný výcvik ze školy a také to, že včas zavolala záchranku. Stačilo váhat jen dalších pár minut a bylo zle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...