Výmluva, nebo snad trpí těžkou nemocí?

Těžko říci, zda taková fobie, kterou trpí bývalá manželka Jakuba Prachaře (36), vůbec existuje. Agáta Hanychová (35) přiznala, že nesnáší dotýkat se vypraného prádla. „Mám fobii a tou je skládání čistého prádla!“

Také vás může zajímat ...

A tak se pochlubila, že má už od svých osmnácti let doma uklízečku. Té platí stovku na hodinu a ona u ní stráví pět hodin týdně, na což si prý Agáta svojí prací vydělá snáz, než kdyby doma ztrácela čas nějakým vytíráním.

Priority má tedy jasné. Radši nebude jíst, než by po domě lítala s hadrem. Situaci jí teď ale může zkomplikovat bývalý manžel. Šest milionů, které dala Agátě její matka Veronika Žilková (59) na vyrovnání společného jmění manželů, zřejmě stačit nebude. A tak si bude muset Agáta utáhnout opasek ještě o trochu víc. Na uklízečku pak asi peníze nezbudou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama