Vymstí se jí, že je závislá na partnerovi?

Všude, kam přijdou, působí Lucie Bílá (53) a Radek Filippi (36) jako harmonický pár. Sama zpěvačka dokonce svého partnera vykresluje jako někoho, kdo je takřka dokonalý. „Dívám se na muže vedle sebe a říkám si, jak se mi tohle povedlo.

Já, před kterou kluci utíkali už i na základce,“ zavzpomínala na časy, během kterých se jí v lásce moc nedařilo. „Je přesně takový, jak vypadá, rovný, spravedlivý, laskavý, zábavný, spolehlivý, milující a tak příšerně sexy, že se mi z toho motá hlava i po třetích společných Vánocích,“ rozněžnila se na adresu svého výrazně mladšího partnera.

Také vás může zajímat ...

Prvotní zamilovanost z ní nevyprchala Jako by i po tak dlouhé době měla stále nasazeny růžové brýle, vidí na něm jen samá pozitiva a vlastně si ani nepřipouští, že má chyby. Ale není divu, po letech je znovu zamilovaná a šťastná.

Navíc v Radkovi našla kromě partnera i parťáka, který ji doprovází na koncerty a chrání před některými fanoušky. „Velikost muže se pozná podle velikosti úsměvu jeho ženy,“ svěřila se Bílá a jelikož už nějaký ten pátek rozdává úsměvy na všechny strany, je evidentní, že je Radek opravdu „velikým“ mužem.

Chce ho mít jen pro sebe Ačkoli je ale v začátcích vztahů tak trochu pravidlem, že spolu zamilovaná dvojice chce trávit každou volnou chvilku, po několika letech už bývá často i důležité, aby měl i každý čas sám pro sebe.

Pro Lucii je dokonalý. Není to ale jen pouhé
divadlo?

A to bohužel ve vztahu zpěvačky a kulturisty údajně neexistuje. Lucie má být totiž na Radkovi úplně závislá. Navíc na něj prý i hodně žárlí a jakmile se vzdálí z jejího dohledu na více než několik desítek minut, má údajně potřebu mu volat a kontrolovat ho.

Začne se ve vztahu dusit? To samozřejmě Radkovi nemusí být příjemné donekonečna. Sice mu vztah s jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček přináší i mnoho benefitů, nicméně ještě mu nebylo ani čtyřicet a patrně potřebuje i nějaký prostor pro sebe – třeba zajít si někam s kamarády, prostě být i s někým jiným než s Lucií. Něco takového už měli naznačit i její kamarádi a také rodina.

Bílá s nimi měla dokonce kvůli podobným radám hodně omezit kontakt.

Jako by už v životě potřebovala jen Radka a kdyby mohla, byla by s ním pořád.

Nejistá budoucnost Jenže co když si Filippi za několik měsíců či let uvědomí, že chce založit rodinu nebo že chce mladší partnerku? Ano, Lucie má za sebou několik rozchodů, ovšem tenhle by ji nejspíš bolel nejvíc.

S Filippim ji totiž spojuje mnohé a kdyby o něj měla přijít, může to mít negativní vliv nejen na její osobní život, ale i na kariéru. Rázem by tak mohla ztratit naprosto vše a z dokonalého života by se ocitla n a dně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...