Vynalezla snad elixír mládí?

Přestože má hvězda světové kinematografie Sophia Loren (86), kterou si diváci pamatují třeba z filmu Manželství po italsku, na krku už osm křížků, sama si prý svůj věk neuvědomuje.

„Občas, když se mě někdo zeptá, kolik mi je let, sama své odpovědi nevěřím. Je mi 86, a cítím se pořád jako dvacítka,“ říká herečka. I ve svém věku si dobře rozumí například s moderními technologiemi.

Také vás může zajímat ...

To se jí hodí obzvláště v dnešní době, kdy kvůli koronaviru omezuje kontakty s okolím. Díky videohovorům se ale vidí se svými blízkými tak často, jak si přeje. Ale nezahálí ani po pracovní stránce.

Letos měl například premiéru její zatím poslední film, kde ztvárnila ženu přeživší holocaust. Natáčení pro ni bylo zajímavou zkušeností, protože snímek režíroval její vlastní syn.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama