Vypadá to, že založí rodinu

Je krásná a úspěšná, dokonce si u nás vybudovala pověst „sexbomby“. I tak se k ní zatím štěstí v lásce otáčelo zády. Momentálně je herečka Táňa Pauhofová (36) ale spokojená po boku mladšího Jonatána Pastirčáka (27) a vypadá to, že to je mezi nimi vážné.

Také vás může zajímat ...

Dokonce už mají být tak daleko, že herečka zvažuje, že s mladším mužem brzy založí rodinu. Děti si prý moc přeje a navíc je připravena na to, že by klidně i několik let byla doma a dala si pracovní pauzu.

Moc lidí to o ní neví, ale prý miluje pečení a patrně by si tak užívala, kdyby mohla doma připravovat zázemí svému partnerovi. Těžko ale říct, zda by hudebník a zvukový inženýr rodinu zajistil. Určitě by pro to udělal vše, co by jen mohl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama